Шановні користувачі! З 01.10.2017 року розпочинає роботу нова версія сайту ВСП РК НУБіП України

Для переходу натисніть на посилання: RCNUBIP.ORG.UA

nubip-logo.png

mona.jpg

kmkdka_banner_facebook-330x106.png

lin.jpg

Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія

Рівненський навчально-практичний центр із землевпорядкування

Практична підготовка – необхідна умова формування спеціалістів європейського рівня

У сучасних умовах важливим критерієм ефективної роботи вищого навчального закладу є підготовка конкурентоздатного фахівця, спроможного реалізувати себе на ринку праці. Саме тому, коли у нашій державі розпочалася земельна реформа і гостро постала проблема підготовки висококласних спеціалістів для її здійснення, на базі гідромеліоративного відділення Рівненського державного аграрного коледжу у 1992 році було створене землевпорядне відділення.

У 2001 році, згідно із розробленою концепцією освітньої діяльності та перспективи розвитку підготовки молодших спеціалістів зі спеціальності „Землевпорядкування”, з метою набуття студентами навичок зі спеціальних дисциплін, які є правовою базою земельних та майнових відносин, ринку землі та нерухомості, системи земельних платежів, містобудівного кадастру відкрито нову спеціалізацію „Земельно-правові відносини” і здійснений перший набір студентів на базі повної загальної середньої освіти.

На виконання наказу Міністерства аграрної політики України № 105 від 24 грудня 2002 року про створення Навчально–практичних центрів з підготовки спеціалістів та перепідготовки фахівців агропромислового комплексу, на базі коледжу створено Навчально–практичний центр з землевпорядкування Міністерства аграрної політики та продовольства України. Колектив нашого навчального закладу доклав максимум зусиль для оснащення центру найновішим обладнанням.

Щоб не зупинятися на досягнутому, адміністрація коледжу прийняла рішення про розширення та зміцнення навчально-матеріальної бази відділення та НПЦ. За погодженням із відповідними установами приміщення у гуртожитку №2, які раніше здавалися в оренду (коледж 100% забезпечує потреби у гуртожитку), були переобладнанні під навчальні аудиторії та лабораторії, додатково встановлено 15 комп’ютерів.


Зустріч з студентським та педагогічним колективом

Відкриття новоствореної навчальної бази землевпорядного відділення стало важливою подією не лише для коледжу, а й для усієї області. Тож не випадково у цей день до нас завітали Берташ В.М. – голова Рівненської облдержадміністрації, Юхименко А.О. – перший заступник голови ОДА, Богатирчук-Кривко С.К. – начальник Головного управління Держкомзему в Рівненській області, голова Державної кваліфікаційної комісії по захисту дипломних проектів студентами ВСП "Рівненський коледж НУБіП України", Слободянюк О.І. – начальник Головного управління агропромислового розвитку РОДА, Коржевський П. М. – заступник начальника управління освіти та науки РОДА. Символічну стрічку перерізав голова ОДА В.М.Берташ.


Відкриття новоствореної навчальної бази Навчально-практичного центру з землевпорядкування

Відкриття у коледжі сучасної навчальної бази – це ще один вагомий внесок колективу навчального закладу по втіленню у життя державної політики у сфері аграрної освіти.


Сучасні геодезичні прилади

Основні завдання Навчально-практичного центру:

  • Проведення навчальних практик та окремих елементів виробничої, технологічної і переддипломної практики з спеціальності 5.08010102 «Землевпорядкування».
  • Вивчення і пропагування сучасних технологій, досягнень науково-технічного прогресу і їх впровадження в землевпорядне виробництво.
  • Створення нових технологій по реалізації земельної реформи на Україні.
  • Здійснення обміну передовим досвідом роботи і науково-технічною інформацією за напрямами своєї діяльності.