Шановні користувачі! З 01.10.2017 року розпочинає роботу нова версія сайту ВСП РК НУБіП України

Для переходу натисніть на посилання: RCNUBIP.ORG.UA

nubip-logo.png

mona.jpg

kmkdka_banner_facebook-330x106.png

lin.jpg

Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія

Зустріч колективу ВСП "Рівненський коледж НУБіП України" з головою Аграрної партії України Скоциком Віталієм

30 травня 2017 року наш коледж відвідали почесні гості: Скоцик Віталій Євстафійович – голова Аграрної партії України, кандидат с/г наук,доктор економіки, почесний Академік Академії аграрних наук України, Супрунюк Юрій Павлович – голова обласної організації Аграрної партії України, генеральний директор «УкрТехноФос»., Фурманець Віталій Миколайович – голова Рівненської міської організації Аграрної партії України. Гості ознайомилися з навчально-матеріальною базою коледжу, в актовій залі було проведено зустріч із викладачами та студентами коледжу.Кожному з присутніх було цікаво послухати Віталія Євстафійовича, як політика нової генерації, успішного менеджера, талановитого вченого про його бачення шляхів подальшого реформування та розвитку аграрного сектора економіки Україні.

Для наших студентів це був хороший приклад як при наполегливій праці, цілеспрямованості, постійному самовдосконаленню можна стати успішним і досягти вагомих життєвих результатів. «Повага, гідність і належне матеріальне стимулювання» - так визначив Віталій Євстафійович найважливіші складові своєї ефективної діяльності як керівника компаній.

Він переконаний, що застосування цих принципів у масштабах усієї країни дасть можливість за 3-5 років зробити Україну економічно розвиненою державою, а наше населення – заможним.

Олександр Талімончук

Ігор Кунах

Артур Журов