Шановні користувачі! З 01.10.2017 року розпочинає роботу нова версія сайту ВСП РК НУБіП України

Для переходу натисніть на посилання: RCNUBIP.ORG.UA

nubip-logo.png

mona.jpg

kmkdka_banner_facebook-330x106.png

lin.jpg

Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія

Захист дипломних проектів спеціальність «Землевпорядкування»

19 червня 2017 року розпочались захисти дипломних проектів студентів денної форми навчання спеціальності 5.08010102 «Землевпорядкування». Екзаменаційна комісія в складі голови Таргонія Сергія Георгійовича, членів комісії заступника директора з навчальної роботи к.е.н. Царука В.Ю., завідувача технічного відділення к.с-г.н. Люльчика В.О., голови циклової комісії землевпорядних дисциплін, к.п.н. Русіної Н.Г. розглянула підготовлені роботи та заслухала доповіді 12 студентів – випускників, і прийшла до висновку що всі дипломні проекти підготовлені належним чином, студенти в повному обсязі оволоділи теоретичними знаннями та практичними навичками.

В якості найкращих робіт комісія відзначила роботи студентів Гуч Оксани Володимирівни, Романович Юлії Іванівни, Джурківського Романа Олександровича, що відзначені відмінними оцінками.

На засіданні комісії був присутній декан факультету землевпорядкування НУБіП України, д.е.н. Євсюков Тарас Олексійович, який відзначив високий рівень підготовки студентів та надав всім студентам, що захищалися 19 червня, рекомендацію для вступу за ступеневою освітою до нашого базового університету.