Шановні користувачі! З 01.10.2017 року розпочинає роботу нова версія сайту ВСП РК НУБіП України

Для переходу натисніть на посилання: RCNUBIP.ORG.UA

nubip-logo.png

mona.jpg

kmkdka_banner_facebook-330x106.png

lin.jpg

Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія

Відкритий виховний захід «СТУДЕНТСЬКИЙ СНІДАНОК»

11 листопада 2016 року в межах Студентського марафону «Передай естафету: студентське життя – це:» економічного відділенні відбувся відкритий виховний захід - конкурс «Студентський сніданок».

Головна мета конкурсу виявити обдарованих дітей, які у нас навчаються.

В конкурсі прийняли участь студенти 22-О та 31-О груп.До складу кожної команди входило 4 учасника. Кожен з них виконував визначений етап роботи, а саме:

1. Почистити картоплю.

2. Натерти картоплю.

3. Приготувати страву до смаження та посмажити.

4. Презентувати приготовану страву.Учасники конкурсу приготували страву «Деруни» на кухні гуртожитку № 2, 3-го поверху. Оцінювали швидкість виконання роботи, акуратність виконання роботи, зовнішній вигляд страви, командну роботу, смак страви та її презентацію незалежне журі.Поки господині готували, гості заходу прослухали інформацію про студентські сніданки в гуртожитку, про історію приготування «Дерунів». Студенти продемонстрували свої кулінарні здібності на практиці, також оцінювалася ерудованість учасників в інтелектуальному конкурсі.

Учасники конкурсу продемонстрували своє вміння у приготуванні простої, поживної та дешевої страви яка називається «Деруни». За результатами конкурсу перемогла «ДРУЖБА». Вітаємо всіх учасників та переможців.

Гості та учасники конкурсу «Студентський сніданок» переконалися, що голодним студент не буває, є тільки лінивий.

Адміністрація коледжу вітає конкурсантів та кураторів груп 22-О Матвійчук Любов Анатоліївну, 31-О Конончук Оксану Миколаївну, які організували виховний захід.