Перший випуск у Відокремленому структурному підрозділі «Рівненський коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України»

29 червня 2017 року у Відокремленому структурному підрозділі «Рівненський коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України» відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам 2017 року. Це особлива подія в житті нашого коледжу – адже це є перший випуск молодших спеціалістів в нашому навчальному закладі як Відокремленому структурному підрозділі "Рівненський коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України".

Путівку у доросле самостійне життя отримали 359 випускників денної та заочної форми навчання. Ми вдячні їм за те, що для здобуття омріяної спеціальності вони обрали саме наш навчальний заклад, що ця мрія спонукала їх до серйозної, наполегливої, сумлінної праці, що вони творчо примножували добрі традиції коледжу і успішно відстоювали його честь на олімпіадах, спортивних змагання, конкурсах художньої самодіяльності.

Впродовж навчання у коледжі активну громадську діяльність проводили Заєць Оксана, голова студради коледжу, Богдан Оксана, голова студради гуртожитку №2, Кононюк Ганна, стипендіат Верховної Ради України, Драганчук Юрій, Мартинюк Наталія, стипендіати міського голови, дипломантом конкурсу «Голосіївська весна» стала Петрина Катерина, коледж пишається досягненнями спортсменів Рудича Віктора, Новака Олександра. І це далеко не повний перелік тих досягнень, якими збагатили наш коледж сьогоднішні випускники. Ми впевнені, що наша держава отримала не просто 356 молодших спеціалістів, а справжніх майстрів своєї справи, яким не байдужа доля рідної землі та майбутнє України.

Привітати випускників зі святом завітали багато батьків, друзів та гостей. Особливо теплими були вітання від вихованців Клеванської школи-інтернату для дітей з вадами зору, з якими наш навчальний заклад підтримує дружні зв’язки. Директор школи, Заслужений працівник освіти України Фалко Євгенія Василівна щиро подякувала колективу коледжу за підтримку і допомогу, яку наш навчальний заклад надає вихованцям школи.

На сцені Палацу культури «Хімік» дипломи випускникам вручили, Заступник директора з навчальної роботи Царук В.Ю., Начальник управління земельних відносин Таргоній С.Г., завідувачі відділеннями Гулюк С.І., Мартинова І.М., Люльчик В.О., Якимчук І.О.

Нехай же вас Господь благословляє

У світлу путь на добрії діла

На вірну стежку завжди наставляє

Щоб доля в вас щасливою була.