Шановні користувачі! З 01.10.2017 року розпочинає роботу нова версія сайту ВСП РК НУБіП України

Для переходу натисніть на посилання: RCNUBIP.ORG.UA

nubip-logo.png

mona.jpg

kmkdka_banner_facebook-330x106.png

lin.jpg

Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія

Студенти аграрного коледжу дізналися про волонтерство в громадській діяльності

5 жовтня, студенти Рівненського державного аграрного коледжу дізналися, як стати волонтерами і які це може дати їм перспективи в майбутньому. Відкриту лекцію на тему «Волонтерство та участь студентів у громадській діяльності» для них провів керівник правових програм РОГО «Комітет виборців України» Микола Глотов.

Так, молодь дізналася історію волонтерського руху, хто такі волонтери і чому частину свого часу вони витрачають на допомогу іншим, хто може стати волонтером, яким чином регулюється діяльність волонтерів чинним законодавством, які права мають волонтери та волонтерські організації, які є напрямки волонтерської діяльності.

Микола Глотов також розповів про особливості залучення і використання допомоги волонтерів з числа студентів-юристів. Навів приклади того, яку допомогу вони надавали в Рівненській обласній громадській організації «Комітет виборців України». Досвідчений активіст і правозахисник також розповів і про приклади волонтерської діяльності та залучення волонтерів організаціями, які є членами Всеукраїнської коаліції з надання правової допомоги.

В ході лекції у студентів виникало чимало питань. Серед яких, зокрема, і щодо шляхів контролю цільового використання коштів, які люди жертвують на благодійництво організаціям, що проводять їх збір.

Захід відбувся у зв’язку з проведенням у коледжі тижня, присвяченого до Дня юриста, який щороку відзначається в Україні 8 жовтня. Участь у заході взяли викладачі та студенти 3-го і 4-го курсів, які навчаються за спеціальністю «Правознавство», і 1-го курсу спеціальності «Розробка програмного забезпечення».