Вітаємо переможця регіонального туру конкурсу «Викладач року-2014»

17 вересня 2014 року у Стрийському коледжі Львівського НАУ відбувся регіональний етап конкурсу «Викладач року-2014». Участь у конкурсі взяли викладачі – переможці відбіркових турів 9 вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Міністерства АПК України Львівської, Рівненської та Волинської областей.

Рівненський державний аграрний коледж на конкурсі представляла Русіна Неля Григорівна, викладач землевпорядних дисциплін.

Для участі у конкурсі викладачем було підготовлено матеріли відповідно до Положення про конкурс «Викладач року-2014», затвердженого директором ДУ «НМЦ «Агроосвіта» Синявською І.М. від 14 січня 2014 року:

• навчально-методичний комплекс дисципліни «Земельне проектування» на паперовому та електронному носіях;
  • методичне забезпечення та результативність позааудиторної роботи з навчальної дисципліни;
  • матеріали відкритого заняття та відеозапис-анонс відкритого заняття, який включає усі його структурні елементи;
  • матеріали, які характеризують особистість і професійну компетентність викладача: публікації в науковій, педагогічній та фаховій пресі, участь у конференціях, семінарах, майстер-класах різних рівнів.

До конкурсної комісії ввійшли: голова конкурсної комісії – Дмитришин Василь Федорович, директор Стрийського коледжу Львівського НАУ; заступник голови комісії – Лихогод Ніна Григорівна, завідувач навчально-методичного кабінету педагогічних інновацій ДУ «НМЦ «Агроосвіта» та представники навчальних закладів – учасників конкурсу. Представником від Рівненського державного аграрного коледжу у конкурсній комісії була Балдич Людмила Володимирівна, методист коледжу.

Конкурсанти на високому професійному рівні презентували свою систему роботи як викладача, вирішували педагогічні ситуації, представляли власні проекти «Моя педагогічна ініціатива». Члени комісії оглянули методичні матеріали представлені конкурсантками. Робота комісії пройшла у злагодженій, конструктивній атмосфері. Всі виступи конкурсанток заслуговували на увагу і комісією були відзначені окремі частини виступів кожного викладача.

Ми дуже вдячні колективу Стрийського коледжу, особисто директору коледжу Дмитришину Василю Федоровичу, за проведені екскурсії до Музею хліба та Музею Січових стрільців, які створені у коледжі, за високий рівень організації заходу і приємні враження, отримані під час перебування у навчальному закладі. Бажаємо колективу високих професійних досягнень, творчого натхнення, здійснення усіх задумів і планів.

За результатами участі у конкурсі Русіна Неля Григорівна виборола І місце у регіональному турі конкурсу та право представляти наш регіон на заключному етапі конкурсу.

Вітаємо Нелю Григорівну з перемогою і бажаємо успіхів на заключному етапі конкурсу «Викладач року-2014»