Шановні користувачі! З 01.10.2017 року розпочинає роботу нова версія сайту ВСП РК НУБіП України

Для переходу натисніть на посилання: RCNUBIP.ORG.UA

nubip-logo.png

mona.jpg

kmkdka_banner_facebook-330x106.png

lin.jpg

Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія

Тиждень права

29.11.2016 (вівторок) у ВСП «Рівненський коледжу НУБіП України» для студентів відбулося два покази фільмів у рамках Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

Присутні студенти-юристи 3-го та 4-го курсів переглянули окремі фільми, які демонструються цьогоріч у рамках даного фестивалю.

Зокрема, студенти 3-го курсу переглянули фільми: "Очищення" та "Євромайдан SOS", а студенти 4-го курсу - фільми "Євромайдан SOS" та "Крим SOS".

Поруч із проведенням показів, за активної участі студентів відбулася дискусія щодо прав людини про які вони дізналися під час перегляду фільмів, обговорено їх враження і власні висновки. Завдяки проведенню в коледжі зазначеного заходу глядачі, присутні в аудиторіях, на конкретних прикладах побачили, якою може бути участь звичайних людей у вирішенні державних справ, що таке громадські в т.ч. волонтерські ініціативи та, які вони бувають, як можуть розвиватися в режимі "реального часу" такі ініціативи і якою в них може бути роль юристів.

Студенти дізналися про такі життєві цінності як свобода, солідарність, зрозуміли як люди можуть між собою взаємодіяти, самоорганізовуватися, співчувати і допомагати одне одному. Перегляд і обговорення фільмів сприяв вихованню молоді небайдужими до біди інших людей, відповідальними не лише за себе, але і свою країну - Україну.

Захід було проведено в рамках Тижня права, що проходить у ВСП «Рівненський коледжу НУБіП України».