Шановні користувачі! З 01.10.2017 року розпочинає роботу нова версія сайту ВСП РК НУБіП України

Для переходу натисніть на посилання: RCNUBIP.ORG.UA

nubip-logo.png

mona.jpg

kmkdka_banner_facebook-330x106.png

lin.jpg

Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія

Звіт тижня будівельних дисциплін

Тиждень будівельних дисциплін у коледжі проходив з 27 березня по 03 квітня 2017 року. Програма тижня була насиченою і різноманітною.

Розпочався тиждень представленням макету коледжу, який виготовили студенти 31-Д групи: Крестянінова Анастасія, Онищук Ольга, Адамчук Катерина, Рижук Марія, Сангуш Євгеній.28 березня була проведена екскурсія в пожежну частину м.Рівне, де для студентів 21-Б і 31-Б групи розповіли про пожежну безпеку в будівництві. Організаторами екскурсії були викладачі Петриковська А.А. і Заремба В.П.Також був проведений виховний захід, який організував викладач Медвідь М.М. - «Шкідливість тютюнопаління». Під час якого студенти переглянули відеофільм, який застерігає про наслідки від паління та отримали роздруковані матеріали.Цікавим дійством був конкурс «Стилізуй кімнату» організований викладачем Масло О.А.. Учасники конкурсу отримали завдання стилізувати свою кімнату у відповідному стилі. Перемогу отримали студенти 11-Д групи, які отримали солодкий приз.29 березня в рамках тижня циклової комісії будівельних дисциплін відбувся захід «Благодійний портрет» на якому студенти спеціальності «Опорядження будівель і споруд та будівельний дизайн» малювали портрети всім бажаючим, кошти виручені від цієї акції були передані на благодійність.Також 29 березня в коледжі була проведена науково-практична студентська конференція на тему: «Новітні технології та матеріали в будівництві». Були присутні студенти 2-4 курсів спеціальностей «Будівництво та експлуатація будівель і споруд» та «Опорядження будівель і споруд та будівельний дизайн», а також завідувач технічним відділенням Люльчик В.О., методист коледжу Балдич Л.В., і викладачі циклової комісії. Учасники конференції виступили з цікавими доповідями та презентаціями про сучасне будівництво та дизайн. Найкращими і найцікавішими були виступи таких студентів: Систук Назар 41-Б група (керівник Сасовський Т.А.), Савчук Сергій та Приходько Юрій 32-Б група (Медвідь М.М.), Кожан Мирослава 31-Д група (Сасовський Т.А.), Осипчук Павло 21-Б група (Павленко О.І.).Для зацікавлення навчальним процесом 30 березня викладачі та студенти відділення прийняли участь у цікавому заході, а саме квест-кімнаті «Будівельна лабораторія», яку організували викладач Сасовський Т.А. і студентка 42-Б групи Заєць Оксана. Учасники квесту мали 30 хвилин часу на виконання поставлених завдань. Перемогу здобула команда 31-Д групи у складі: Крестянінова Анастасія, Онищук Ольга, Адамчук Катерина, Смотр Василина.

В холі коледжу 30 березня пройшла виставка студентських науково- практичних та творчих робіт.31 березня відбулося заняття на виробництві для студентів 3-курсу з дисципліни: «Будівельні конструкції» на якому студенти побачили справжнє будівництво.

3 квітня в холі коледжу пройшов майстер-клас по виготовленню писанок, організований викладачем Масло О.А та студентами 21-Д групи. Відвідувачі заходу мали можливість переглянути презентацію по різним технікам виготовлення писанок та виготовити писанку своїми руками.