Шановні користувачі! З 01.10.2017 року розпочинає роботу нова версія сайту ВСП РК НУБіП України

Для переходу натисніть на посилання: RCNUBIP.ORG.UA

nubip-logo.png

mona.jpg

kmkdka_banner_facebook-330x106.png

lin.jpg

Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія

Перший Західноукраїнський інтелектуальний турнір «Natus Vincere»

2-3 березня 2017 року юридичний факультет ТНЕУ проводив Перший Західноукраїнський інтелектуальний турнір «Natus Vincere», учасниками якого стали близько 300 учнів 10-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів, студентів 1-2 курсів коледжів з Тернопільської, Львівської, Волинської, Хмельницької, Рівненської та Донецької областей.

У даному заході взяла участь і команда «Кант» ВСП Рівненського коледжу НУБіП України. Керівником групи була викладач юридичних дисциплін Басюк О.П., у складі команди були студенти другого курсу, а саме: Дорошко Анастасія (22-ю) – капітан команди, Ясинська Марія (22-ю), Йонтко Анастасія (21-ю), Сторожишин Василь (21-ю) та Яцюк Микола (21-ю).

Під час Турніру проводилася робота у трьох секціях: правовій, історико-філологічній, соціально-психологічній. У перший день Турніру було проведено дебати із визначеної тематики. Наша команда продемонструвала високий рівень знань та вміння відстоювати позиції у дебатах.

У другий день Турніру була проведена інтелектуальна гра. У цьому етапі брали участь команди, які набрали найбільшу кількість балів за результатами дебатів у рамках роботи обраного сектору. Інтелектуальна гра полягала у виконанні колективних та індивідуальних завдань. При виконанні індивідуального завдання досить гарний результат показала Дорошко Анастасія у конкурсі капітанів, а також Сторожишин Василь продемонстрував вміння креативно вирішувати нестандартні задачі у конкурсі « Емпіричне завдання». Під час виконання колективних завдань наша команда показала неабияку згуртованість та спритність, за що і отримала приз у номінації «За прагнення до успіху».

Студенти здобули неоціненний досвід, незабутні позитивні враження та рекомендації для вступу на юридичний факультет ТНЕУ.