Шановні користувачі! З 01.10.2017 року розпочинає роботу нова версія сайту ВСП РК НУБіП України

Для переходу натисніть на посилання: RCNUBIP.ORG.UA

nubip-logo.png

mona.jpg

kmkdka_banner_facebook-330x106.png

lin.jpg

Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія

СНІД: подумай про майбутнє - обери життя

Сьогодні, 1 грудня 2016, відзначають Всесвітній день боротьби з синдромом набутого імунодефіциту. Цей день служить нагадуванням про необхідність зупинити глобальне поширення епідемії ВІЛ/СНІДу.

30 років тому в Каліфорнії були зареєстровані перші випадки захворювання, яке стало відоме як СНІД.Згідно зі статистикою, наданою українським центром контролю за соціально небезпечними хворобами МОЗ України, в цьому році було зареєстровано 13 381 новий випадок ВІЛ-інфекції (з них 2 349 дітей до 14 років). Всього з 1987 року в Україні офіційно зареєстровано 293 739 нових випадків ВІЛ-інфекції, за цей час від Сніду померло 40 816 осіб. Найбільш уражені ВІЛ-інфекцією регіони – Дніпропетровська, Донецька, Київська, Миколаївська та Одеська області, а також Київ.

Україна залишається лідером у Європі за масштабами поширення ВІЛ-інфекції. В Україні з ВІЛ-інфекцією живе до 250 тисяч осіб і тільки лише кожен другий знає про свій діагноз. Станом на 1 квітня 2016 року на обліку в Україні перебуває 132 714 ВІЛ-позитивних пацієнта.

З цієї нагоди у читальному залі бібліотечно-інформаційного центру коледжу провідним бібліотекарем Андрійчук Світланою Василівною була проведена виховна година на тему: «СНІД: подумай про майбутнє – обери життя». З електронної презентації та книжкової виставки студенти 21-К групи (куратор Олійник Г. А.) ознайомились з інформацією для підвищення рівня обізнаності про це захворювання і його профілактику. Французьке прислів’я говорить: «Хто попереджений, той захищений».