nubip-logo.png

mona.jpg

kmkdka_banner_facebook-330x106.png

lin.jpg

Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія

Результати Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру»

16 березня 2017 року в Україні проходив другий етап Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру». Відповідно до повноважень, делегованих Міжнародною асоціацією «KANGOUROU SANS FRONTIERES» («Кенгуру без кордонів»), що працює під егідою ЮНЕСКО, та на виконання наказу МОНмолодьспорту № 552 від 07.05.2012 року «Про затвердження Положення про Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» та Листа МОН № 1/9-427 від 10.08.2016 року конкурс проводиться в Україні Львівським фізико-математичним ліцеєм-інтернатом при Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Метою конкурсу є популяризація математичних ідей та підтримка талановитих школярів, розвиток їх інтелектуальних здібностей, активізація творчої діяльності вчителів, вироблення методичних рекомендацій щодо вдосконалення навчальних програм та підручників шляхом аналізу статистичних даних результатів конкурсу.

Студенти загальноосвітнього відділення нашого коледжу брали активну участь у другому етапі конкурсу, за результатами якого Ворожбит Тетяна і Гуч Ольга, студентки 11-З групи, отримали відмінний результат та 35 учасників – добрий результат:

1. Яремчук Яна 11-Д

2. Заремба Яна 11-Д

3. Ковальчук Анастасія 11-Д

4. Чеботарьова Інна 11-З

5. Романюк Людмила 11-З

6. Сохацька Марина 11-З

7. Михалочко Марія 11-З

8. Якобчук Володимир 11-З

9. Туріцька Тетяна 11-З

10. Ющук Анастасія 11-З

11. Батьковець Назарій 11-Б

12. Горбонос Дмитро 11-Б

13. Кульчинський Максим 11-Б

14. Новосвітний Олександр 11-Б

15. Поліщук Станіслав 11-Б

16. Романюк Дмитро 11-Б

17. Фурманюк Богдан 11-Б

18. Борсук Вікторія 11-О

19. Догадін Вадим 11-О

20. Денисюк Юлія 11-О

21. Овчаренко Тетяна 11-О

22. Трачук Валентина 11-О

23. Кучинський Олег 11-П

24. Мартинюк Андрій 11-П

25. Повх Дмитро 11-П

26. Борисов Назар 11-К

27. Васькіна Анна 11-К

28. Петрова Анастасія 11-Ю

29. Радько Катерина 11-Ю

30. Рубель Віталій 11-Ю

31. Концимал Сергій 12-Ю

32. Купчик Роман 12-Ю

33. Маркович Інга 12-Ю

34. Сак Владислав 12-Ю

35. Чумак Артем 12-Ю







Вітаємо переможців! Бажаємо успіхів у навчанні!

Лариса Тригубець

Ігор Кунах