«День першокурсника» присвячений Дню програміста

13 вересня 2017 року в актовій залі Рівненського коледжу НУБіП України відбувся концерт «День першокурсника» присвячений Дню програміста.

Концерт підготували студенти відділення програмування та викладачі Куделя О. О., Юпаткіна Н. Я. За програмою свята до студентської родини прийняли 65 студентів з поповнення та нового набору. Завідувач відділення Якимчук І. О. познайомила з традиціями та досягненнями відділення за 16 років існування, розповіла про навчально-матеріальні базу відділення та про викладацький склад, що забезпечують освітній процес на відділенні, оголосила кращих студентів-програмістів.

В концерті взяли участь як студенти відділення програмування так і першокурсники, які зараз навчаються на відділенні загальноосвітньої підготовки. Насичена програма складалася дев’яти різнопланових виступів, де студенти співали, танцювали, декламували вірші та розказували гуморески.