09 червня 2017 року у ВСП "Рівненський коледж НУБіП України" відбулися збори педагогічної ради коледжу

9 червня 2017 року відбулося позачергове засідання педагогічної ради Відокремленого структурного підрозділу «Рівненський коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України» з порядком денним:

1. Про затвердження Правил прийому до Відокремленого структурного підрозділу «Рівненський коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України».

2. Концепція реалізації державної політики у сфері реформування підготовки за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста.

3. Про результати дистанційного тестування спеціальностей коледжу.

4. Затвердження списків експонатів, відібраних 04.05.2017 конкурсною комісією відбіркового етапу конкурсу «Педагогічні інновації» у ВСП «РК НУБіП України», які будуть представлені на заключний етап конкурсу у Державну установу «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта» у 2017 році.

5. Різне.

5.1. Про подання кандидатури студента на призначення стипендії міського голови.

Про затвердження Правил прийому до Відокремленого структурного підрозділу «Рівненський коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України» доповідав Кунах І. С., завідувач комп’ютерно-інформаційного центру, відповідальний секретар приймальної комісії. Було зазначено, що на підставі Умов прийому на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста в 2017 році, які затверджені наказом Міністерства освіти і науки України від 14 квітня 2017 року № 599, розроблені Правила прийому до Відокремленого структурного підрозділу «Рівненський коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України». У Правилах прийому описуються основні розділи: Загальні положення, Вимоги до правил прийому, Конкурсний відбір, Право здобувачів освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста на різні джерела фінансування навчання, Строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання тощо. Було прийнято одноголосне рішення затвердити Правила прийому до ВСП «РК НУБіПУ».

Про Концепцію реалізації державної політики у сфері реформування підготовки за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста доповідали Качановський О. І., заступник директора з виробничої роботи та Царук В. Ю., заступник директора з навчальної роботи.

З доповіддю про результати дистанційного тестування спеціальностей коледжу виступив Царук В. Ю., заступник директора з навчальної роботи. Було прийнято рішення обговорити на зборах економічного та технічного відділень результати дистанційного тестування.

Затверджено списки експонатів, відібраних 4 травня 2017 року конкурсною комісією відбіркового етапу конкурсу «Педагогічні інновації» у ВСП «РК НУБіП України» та вирішено представити на заключний етап конкурсу у Державну установу «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта».

Талімончук О.Г., заступник директора з виховної роботи, виступив з інформацією про подання кандидатури студента на призначення стипендії міського голови. Ухвалено рішення затвердити кандидатуру Крічфолуші Наталії, студентки 32-Ю групи, на призначення стипендії міського голови.

Проект рішення

1. Затвердити Правила прийому до Відокремленого структурного підрозділу «Рівненський коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України» та оприлюднити на офіційному веб-сайті коледжу.

Термін виконання: до 10 червня 2017 року. Відповідальний: Кунах І. С., відповідальний секретар приймальної комісії.

2. Розробити та подати до Міністерства освіти і науки України пропозиції до Концепції реалізації державної політики у сфері реформування підготовки за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста.

Термін виконання: до 20 червня 2017 року. Відповідальні: Царук В. Ю., заступник директора з навчальної роботи, Качановський О. І., заступник директора з виробничої роботи.

3. Обговорити на зборах відділень результати дистанційного тестування спеціальностей коледжу.

Термін виконання: до 15 червня 2017 року. Відповідальні: Люльчик В.О., Мартинова І.М., завідувачі відділень.

4. Затвердити списки експонатів, відібраних 04 травня 2017 року конкурсною комісією відбіркового етапу конкурсу «Педагогічні інновації» у ВСП «РК НУБіП України» та представити на заключний етап конкурсу у Державну установу «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта».

Термін виконання: до 14 червня 2017 року. Відповідальна: Балдич Л. В., методист коледжу.