Найвродливіші дівчата навчаються у нашому коледжі

З метою розвитку творчих та інтелектуальних здібностей студентів, створення умов для самореалізації особистості, естетичного виховання молоді, у відповідності до комплексного плану виховної роботи та плану роботи студентської ради 09 березня 2017 року у коледжі було проведено традиційну конкурсну програму «Панна весна 2017». Самі талановиті, самі чарівні, самі креативні дівчата представляли свої відділення:

Жуковська Вероніка, студентка 21-Ю групи – юридичне відділення; Федорук Софія, студентка 21-О групи – економічне відділення; Воробйова Оксана, студентка 31-З групи – технічне відділення (спеціальність «Землевпорядкування»); Ткачук Світлана, студентка 32-П групи – відділення програмування; Журба Софія, студентка 31-Б групи - технічне відділення (спеціальність «Будівництво та експлуатація будівель та споруд»).

Конкурсанткам було запропоновано проявити себе у чотирьох завданнях:

1.Дефіле. Візитівка. У конкурсному виході конкурсанти демонстрували свою вроду та красу, граціозність і витонченість. Представляли себе глядачам.

2.Мода різних епох. Учасниці демонстрували моду обраного ними історичного періоду, давали короткий коментар створеному ними образу.

3.Ода жінці…. Учасниці у кроткій промові ділилися власними роздумами про призначення жінки, про її роль у житті кожної людини.

4. Світ моїх захоплень. Учасницям пропонувалося у довільній формі розкрити свої таланти.

Відповідальна місія по визначенню номінантів була покладена на конкурсну комісію у складі:

1. Балдич Людмила Володимирівна – методист коледжу;

2. Талімончук Олександр Григорович - заступник директора з виховної роботи;

3. Кунах Ігор Сергійович – голова студпрофкому;

4. Заєць Оксана – голова студради коледжу;

5. Корсун Ярослав Петрович – директор коледжу, голова конкурсної комісії.

Кожен виступ конкурсанток вражав своєю неповторністю і особливим шармом. Глядачі захоплено вітали оригінальні номери Жуковської Вероніки, виконавську майстерність Федорук Софії, граціозність та витонченість Воробйової Оксани, оригінальність та стильність Ткачук Світлани, душевність та ніжність Журби Софії.

Конкурсна комісія визначила переможців за номінаціями:

- «Панна весна – 2017»: Жуковська Вероніка, студентка 21-Ю групи, сума балів – 177;

- Віце-міс: Федорук Софія, студентка 21-О групи, сума балів – 172;

- Міс глядацьких симпатій: Воробйова Оксана, студентка 31-З групи;

- Міс «Талант»: Ткачук Світлана, студентка 32-П групи;

- Міс «Ніжність»: Журба Софія, студентка 31-Б групи.

Ми вдячні дівчатам за яскраве шоу і гарний настрій. Вони вкотре довели, що найгарніші дівчата навчаються у ВСП «Рівненський коледж НУБіП України».