НУБіП відсвяткував свій 119-й день народження

26 травня 2017 р. до 119-ї річниці базового навчального закладу Національного університету біоресурсів і природокористування України відбулося урочисте свято «День університету».

На правах господаря, урочистості відкрив ректор Станіслав Ніколаєнко, який коротко розповів про університет, його здобутки і перспективи його 30-тисячного колективу. Очільник університету подякував спонсорам – випускникам університету, які за останній час вклали багато коштів у розвиток матеріально-технічної бази alma mater, уряду і особисто Прем’єр-міністру за підтримку і допомогу у відбудові третього корпусу, який був офіційно відкритий 26 травня 2017 року.

Гостею свята була і міністр освіти і науки Лілія Гриневич, яка теж привітала колектив НУБіП.

Конкурентоспроможність університету і його випускників, великий науковий і кадровий потенціал відзначив і заступник міністра агропромислової політики Максим Мартинюк.

На святкуваннях була присутня і делегація з Університету штату Пенсильванія, з яким нещодавно підписано нову угоду про співпрацю. І Кетрін Катер привітала університет-партнер та нагадала про давні дружні зв’язки між університетами, які нараховують вже чверть століття.

Потому делегація на чолі з Прем’єр-Міністром України Володимиром Гройсманом, віце-прем’єр-міністром з гуманітарних питань В’ячеславом Кириленком та міністром освіти і науки Лілією Гриневич оглянули експозиції структурних підрозділів університету.

Як і завжди, кожен підрозділ презентував свої родзинки. Тож усі бажаючі змогли ознайомитися з освітньою, науковою, методичною діяльністю факультетів, інститутів та відокремлених підрозділів.

Від нашого Рівненського коледжу як відокремленого підрозділу НУБіП України на це свято була відряджена делегація з керівників, викладачів та студентів коледжу для участі у святкуванні Дня університету у такому складі: Царук В. Ю., заступник директора з навальної роботи; Качановський О. І., заступник директора з виробничої роботи, голова профкому коледжу; Кунах І. С., завідувач комп’ютерно-інформаційним центром, відповідальний секретар приймальної комісії; Балдич Л. В., методист коледжу; Якимчук І. О., завідувач відділення програмування; Гулюк С. І., завідувач юридичного відділення; Олійник Г. А., голова циклової комісії економічних дисциплін; Пастушенко Н. В., методист заочного відділення; Журов А. Р., адміністратор бази даних БІЦ; Леошек Роман, студент 31-К групи; Троцюк Світлана, студентка 31-Ф групи; Стеанюк Тетяна, студентка 31-К групи; Крупко Богдан, студент 42-П групи; Гуніч Ольга, студентка 41-Ю групи; Воробйова Оксана, студентка 31-З групи; Бондар Віта, студентка 21-Д групи; Савчук Вікторія, студентка 21-Б групи.

На святі коледж представив свої нагороди, отримані на Міжнародних освітянських форумах, методичні напрацювання викладачів, збірники матеріалів науково-практичних конференцій, проведених у коледжі. Експозиція коледжу була прикрашена студентськими роботами: вишитими рушниками, картинами з бісеру, виконаними у техніці квілінг та які написані фарбами.

Однією з продемонстрованих експозицій була гербова зала НУБіП України у третьому корпусі. У цій залі представлені герби університету, факультетів, інститутів та відокремлених підрозділів.

Після огляду ректор Станіслав Ніколаєнко урочисто передав естафету вже ХХ зльоту студентських лідерів аграрної освіти своєму візаві з Уманського національного університету садівництва Олені Непочатенко. На цьому зльоті були присутні студенти з Рівненської області у супроводі заступника директора з виховної роботи Талімончука О. Г. Наш коледж представляла Кононюк Анна, студентка 42-З групи.

Програма свята включала як офіційну, так і неофіційну частину: спортивні та інтелектуальні змагання, чудову концертну програму.

Людмила Балдич

Ірина Якимчук