Шановні користувачі! З 01.10.2017 року розпочинає роботу нова версія сайту ВСП РК НУБіП України

Для переходу натисніть на посилання: RCNUBIP.ORG.UA

nubip-logo.png

mona.jpg

kmkdka_banner_facebook-330x106.png

lin.jpg

Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія

«НЕСКОРЕНІ УКРАЇНЦІ»

Із метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності нашої держави до Дня захисника України, який відмічають українці 14 жовтня, викладачами соціальних дисциплін Купчишиною Т.В., Навозняк Л.М., Лук’янчук С.В., Христяновичом В.М. в коледжі було проведено відкритий виховний захід «Нескорені українці», участь у якому прийняла учасниця АТО Камерістова Тетяна Адамівна.

Історія України мала багато трагічних періодів, коли свобода і навіть сам факт існування української держави опинявся перед загрозою. Але завжди в такі періоди кращі сини і дочки України ставали на захист своєї землі, своєї держави, своїх співвітчизників. Так було і за княжої доби, і за часів Козаччини, і в часи боротьби за незалежність в 1917-1921 роках, і під час другої світової війни, і на початку 90-х років, і на Майдані, і нині – на Донбасі. В боротьбі за волю і незалежність українці віддавали найдорожче – своє життя.

Цікавими і змістовними були виступи студентів про гордих і сильних духом, нескорених українських патріотів, хто в різні часи нашої історії і зброєю, і словом та пером боровся за незалежність України, зокрема про Григорія Піпського і Семена Лощенко (Яна Сидорчук і Марія Ковальчук, студенти 21-О групи), Василя Чучупаку (Вишневська Аня, 32-Ю), Ніла Хасевича (Зелінська Аня, 32-Ю), Василя Стуса (Пекар Юлія, Юрчук Анастасія, 32-Ю), «Небесну сотню» (Григор’єва Тетяна, 33-Ю група).

«Небесною сотнею» Україна заплатила дуже високу ціну за свій європейський вибір на Майдані і продовжує платити у війні на Донбасі. Ця ціна показує нам, що ми здобуваємо щось безцінне. Ми відвойовуємо власну розтоптану гідність, Богом нам дану, і свідчимо про неї світові.

Силу нескорених демонструють нині українські воїни, які відстоюють незалежність та суверенітет України у війні на Донбасі. А на війні, як на війні: втрати і поразки, перемоги і відчай, розпач і сподівання…Ціле плетиво людських емоцій та бажань. Серед яких одне, мабуть, найбільш вагоме – перемогти та вижити…

Захоплюючим і вражаючим був виступ учасниці АТО Камерістової Тетяни Адамівни. Затамувавши подих, студенти слухали про мужність, відвагу і нескорений дух українських воїнів, про солдатську дружбу і військові будні. Студентській аудиторії вона змогла передати частинку своєї енергії, мужності і оптимізму.

Горді і сильні духом, вільні та нескорені українські патріоти доводили і доводять всьому світові, що Україна є сильною і могутньою державою, де живе вільна, горда і незламна нація.

Темні часи пройдуть, і буде колоситись хліб, і будуть сміятись діти, і буде жити Україна.

Вітаємо всіх із Днем захисника України. Бажаємо міцного здоров’я, сили і мужності, віри і надії, а найголовніше – перемоги і миру.