Шановні користувачі! З 01.10.2017 року розпочинає роботу нова версія сайту ВСП РК НУБіП України

Для переходу натисніть на посилання: RCNUBIP.ORG.UA

nubip-logo.png

mona.jpg

kmkdka_banner_facebook-330x106.png

lin.jpg

Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія

День Героїв Небесної Сотні

20 лютого - День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні, встановлений указом Президента України 11 лютого 2015 року.


Велика людська, громадянська і національна відвага, самовідданість, сила духу і стійкість громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України – у нашій пам’яті назавжди.


«Те, що Людина творить Майбутнє – очевидне; однак не всі це усвідомлюють, бо їхній простір свободи іноді обмежений чи навіть закритий. Вони дивляться, але не бачать. Те, що люди пережили на Майдані, - це Майбутнє, яке тепер у них живе! Воно сильніше від минулого і від смерти, це – дотик Вічности!»

З книги Димид К. Каміння майдану: [фотоальбом] / К. Димид, М. Димид. - Львів : Свічадо, 2014.Запрошуємо переглянути інформаційні матеріали книжкової виставки бібліотечно-інформаційного центру

«20 лютого - День пам’яті Героїв Небесної Сотні»