Шановні користувачі! З 01.10.2017 року розпочинає роботу нова версія сайту ВСП РК НУБіП України

Для переходу натисніть на посилання: RCNUBIP.ORG.UA

nubip-logo.png

mona.jpg

kmkdka_banner_facebook-330x106.png

lin.jpg

Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія

«НАРКОМАНІЯ – ДОРОГА В БЕЗОДНЮ»

5 жовтня 2016 року в коледжі було проведено відкритий виховний захід на тему «Наркоманія – дорога в безодню». Захід відбувся у зв’язку з проведенням у коледжі тижня, присвяченого до Дня юриста, який щороку відзначається в Україні 8 жовтня.

Зловживання наркотиками, відоме з найдавніших часів, і нині поширилося в розмірах, які тривожать усю світову громадськість. У багатьох країнах наркоманія визнана соціальним лихом. Доходи підпільних корпорацій по торгівлі наркотиками перевищують відомі доходи від торгівлі нафтою і наближаються до світових доходів від торгівлі зброєю. Особливо згубним є вживання наркотиків в молодіжному середовищі, адже уражається і сьогодення, і майбутнє суспільства. Американський міжнародний антинаркотичний центр повідомляє, що в світі налічується мільярд наркоманів.

Метою даного заходу є поширення серед молоді ідеології про здоровий спосіб життя, а також про згубний вплив наркотиків на людину.

У заході взяли участь викладачі юридичного відділення та студенти 31-Ю, 32-Ю, 33-Ю груп.

Також на виховну годину був запрошений працівник Департаменту протидії наркозлочинності підполковник поліції Нагорнюк Олександр Миколайович, який розповів про особливості відповідальності за злочини у сфері незаконного обігу наркотиків. У ході виступу студенти задавали багато питань, зокрема і про практичні аспекти роботи по боротьбі із наркозлочинністю.

У виступах студентів були висвітлені питання про історію виникнення наркотиків, види наркотичних речовин, про їх психічний та фізичний вплив на людину, а також про особливості реабілітації наркозалежних.

Доповідачами на виховній годині були: Григор’єва Тетяна (33-Ю), Зелінська Анна (32-Ю), Вишневська Ганна (32-Ю), Бурячинський Василь (31-Ю), Шимко Катерина (31-Ю), Шулім Тетяна (31-Ю).

Наркоманія - страшне соціальне зло, ворог, з яким ми повинні боротися всім світом. Особливу тривогу викликає зростання кількості наркозалежних серед підлітків. Це удар, спрямований в наше майбутнє.

Але наркотикам є альтернатива. Це мистецтво і спорт, це краса і здоровий спосіб життя.

Діти гідні того, щоб жити яскравим, насиченим, здоровим життям на території, вільній від наркотиків. За це варто боротися.