Шановні користувачі! З 01.10.2017 року розпочинає роботу нова версія сайту ВСП РК НУБіП України

Для переходу натисніть на посилання: RCNUBIP.ORG.UA

nubip-logo.png

mona.jpg

kmkdka_banner_facebook-330x106.png

lin.jpg

Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія

11 квітня 2017 р. відбулося засідання атестаційної комісії Міністерства освіти і науки України

11 квітня 2017 р. відбулося засідання атестаційної комісії Міністерства освіти і науки України, створеної при Національному у університеті біоресурсів і природокористування України (наказ від 23 вересня 2016 р. № 1144) для атестації педагогічних працівників коледжів – відокремлених структурних підрозділів Університету. Засідання атестаційної комісії відбулося в он-лайн режимі у такому складі: Будько І. Р., завідувач сектору аграрної та спеціальної освіти Міністерства освіти і науки України, голова атестаційної комісії; Кваша С. М., проректор з навчальної і виховної роботи Університету, заступник голови атестаційної комісії; Марченко А. В., заступник начальника відділу регіонального розвитку, дистанційної освіти та заочного навчання Університету, секретар атестаційної комісії; також 18 керівників структурних підрозділів Університету, члени атестаційної комісії.

В аудиторії № 48 коледжу було встановлено он-лайн зв'язок з Університетом відповідальним за технічний супровід проведення атестації у он-лайн режимі Кунахом І.С., завідувачем Комп’ютерно-інформаційного центру коледжу.

Корсун Ярослав Петрович, директор ВСП «Рівненський коледж НУБіП України» представляв керівників, які атестувалися, та педагогічних працівників коледжу, зачитував характеристики, наголошуючи на професійних успіхах та досягненнях працівника за міжатестаційних період, вдалому використанні ІКТ у навчальному процесі. Члени комісії Міністерства освіти і науки України задавали запитання, на які працівники, що атестувалися, давали відповіді, надалі проходило голосування членів атестаційної комісії Міністерства освіти і науки України.

За результатами атестації атестаційна комісія Міністерства освіти і науки України ухвалила таке рішення:Відповідає посаді, яку займає:

1. Царук Василь Юрійович, заступник директора з навчальної роботи;

2. Качановський Олег Ігорович, заступник директора з виробничої роботи.

Відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «викладач-методист»:

1. Олійник Ганні Анатоліївні, викладачу економічних дисциплін;

2. Петровій Ользі Миколаївні, викладачу землевпорядних дисциплін;

3. Захарчуку Володимиру Михайловичу, викладачу юридичних дисциплін.

Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»:

1. Бондарчук Ірині Павлівні, викладачу економічних дисциплін;

2. Пастушенко Наталії Володимирівні, викладачу економічних дисциплін;

3. Хрипі Маріанні Володимирівні, викладачу програмування та інформаційних дисциплін.

Відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»:

1. Бойко Людмила Анатоліївна, викладач фізичного виховання.

Відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «старший викладач»:

1. Зарембі Василю Петровичу, викладачу будівельних дисциплін;

2. Лідичу Володимиру Адамовичу, викладачу фізичного виховання.

Вітаємо керівників та педагогічних працівників ВСП «Рівненський коледж НУБіП України» з проходженням атестації та з підвищення кваліфікаційних категорій і присвоєнням педагогічних звань. Бажаємо успіхів у подальшій робот!