Шановні користувачі! З 01.10.2017 року розпочинає роботу нова версія сайту ВСП РК НУБіП України

Для переходу натисніть на посилання: RCNUBIP.ORG.UA

nubip-logo.png

mona.jpg

kmkdka_banner_facebook-330x106.png

lin.jpg

Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія

Звіт методичного об'єднання

16 листопада 2016 року у ВСП “Рівненський коледж НУБіП України» відбулось обласне методичне об’єднання викладачів інформатики та комп’ютерної техніки вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Рівненської області.Обласне методичне об’єднання – це один із провідних видів роботи викладачів. Воно покликане збагачувати професійний, педагогічний досвід усіх присутніх викладачів, відкривати нові аспекти викладання та подачі матеріалу студентам. Темою засідання обрано «Використання інноваційних технологій у підвищенні комп’ютерної грамотності студентів».Розпочалось методичне об’єднання з привітання гостей коледжу директором навчального закладу Корсуном Ярославом Петровичем. Він розповів про історію, сьогодення та перспективи розвитку коледжу і побажав викладачам творчої наснаги та професійного натхнення у роботі.Далі звучала привітальна промова голови методичного об’єднання Марценюка Миколи Васильовича, який розповів про підготовку до проведення Другого туру X Всеукраїнської олімпіади з інформатики. Викладачі встановили дати, до яких повинні подавати заявки на участь в олімпіаді та свої варіанти завдань.

Цей день був чудовою нагодою показати досвід викладачів ВСП “Рівненський коледж НУБіП України» з використання комп’ютерної техніки та комп’ютерних програм з метою інтенсифікації навчально-виховного процесу.

З доповіддю «Модель впровадження медіаосвітніх технологій в навчальний процес коледжу» виступила Якимчук Ірина Олександрівна – завідувач відділення програмування, викладач-методист програмування та інформаційних дисциплін. Викладач Петрук Ганна Миколаївна продемонструвала застосування методичного забезпечення та процес інтенсифікації навчання інформаційних дисциплін.Також викладач вищої категорії Хрипа Юрій Володимирович ознайомив присутніх з застосуванням власного веб-сайту викладача для організації інтерактивного навчання. Та викладач вищої категорії Матвійчук Тетяна Адамівна розкрила тему застосування веб-ресурсів коледжу в освітньому процесі.Методист Ради директорів Процюк Віталій Кононович провів обговорення проведення засідань методичного об’єднання в режимі онлайн конференції. Викладачі обсудили проблеми ліцензування програмного забезпечення та шляхи їх вирішення.

У межах програми методичного об’єднання був передбачений огляд навчально-матеріальної бази коледжу, який провів завідувач навчальною лабораторією «Комп’ютерно-інформаційний центр» Кунах Ігор Сергійович.Хотілось би зазначити, що заходи такого масштабу дуже доцільні та важливі, адже завдяки їм викладачі інформатики та комп’ютерної техніки можуть не тільки показати свою майстерність та професіоналізм, а й пізнати для себе щось нове, відкрити нові можливості підготовки висококваліфікованих фахівців.