Шановні користувачі! З 01.10.2017 року розпочинає роботу нова версія сайту ВСП РК НУБіП України

Для переходу натисніть на посилання: RCNUBIP.ORG.UA

nubip-logo.png

mona.jpg

kmkdka_banner_facebook-330x106.png

lin.jpg

Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія

У ВСП "Рівненський коледж НУБіП України" відбулося засідання обласного методичного об’єднання методистів технікумів і коледжів Рівненської області

05 травня 2017 р. у коледжі відбулося засідання обласного методичного об’єднання методистів технікумів і коледжів Рівненської області. Темою засідання обрано «Удосконалення роботи з педагогічними працівниками та перспективи їх професійного росту». До коледжу прибуло 13 гостей, методисти та завідувачі методичних кабінетів, з 11 навчальних закладів області та методист ради директорів технікумі і коледжів Рівненської області Процюк Віталій Кононович.

З вітальним словом до учасників методичного об’єднання звернувся Корсун Ярослав Петрович, директор коледжу, Заслужений працівник освіти України.

Для роботи заходу було розроблено та узгоджено з головою методичного об’єднання Дмитрійчук Катериною Олексіївною насичену програму, яку було виконано у повному обсязі.

Обласне методичне об’єднання методистів розпочалося з огляду матеріально-технічної бази Відокремленого структурного підрозділу «Рівненський коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України», який провели Царук В. Ю., к. е. н., заступник директора з навчальної роботи та Кунах І.С., завідувач Комп’ютерно-інформаційного центру коледжу. Огляд виставки методичних матеріалів викладачів та художньо-естетичної творчості студентів провела Балдич Л.В., методист коледжу.

Розпочалося засідання зі вступного слова Процюка В.К., методиста ради директорів технікумі і коледжів Рівненської області.Учасники засідання обласного методичного об’єднання методистів технікумів і коледжів Рівненської області заслухали і обговорили ряд виступів педагогічних працівників коледжу:

-Особливості впровадження інноваційних технологій під час вивчення дисциплін професійного спрямування:

• Використання інформаційних технологій в освітній діяльності коледжу. Якимчук І.О., завідувач відділення програмування коледжу;• Реалізація методу проектів у професійній підготовці фахівців аграрного профілю. Русіна Н.Г., к. п. н., голова циклової комісії землевпорядних дисциплін, керівник Клубу «Моя маленька Батьківщина» коледжу.- Організація роботи з викладачами коледжу з метою підвищення їх педагогічної майстерності. Царук В.Ю., к. е. н., заступник директора з навчальної роботи коледжу.- Вивчення перспективного педагогічного досвіду та рейтингове оцінювання роботи циклових комісій. Балдич Л.В., методист коледжу.Підсумки підвела Дмитрійчук К.О., голова обласного методичного об’єднання методистів, методист Рівненського автотранспортного коледжу НУВГП.