Новий навчальний рік стартував

Першого вересня 2014 року у Рівненському державному аграрному коледжі були проведені урочистості з нагоди початку нового навчального року та Дня знань. Цей день став особливим для 320 вчорашніх абітурієнтів, які вперше переступали поріг коледжу як його студенти.

Нове поповнення та їх батьків привітали зі святом в.о. директора коледжу, заслужений працівник освіти України Ярослав Петрович Корсун; директор Департаменту агропромислового розвитку РОДА Надія Іванівна Переходько; ветеран коледжу, справжній патріот України Петриков Анатолій Максимович.

Особливою була атмосфера цьогорічного свята – багато студентів та викладачів були у вишиванках, по новому сприймалися слова Гімну України, з гордістю учасники урочистостей рівнялися на Державний Прапор України. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, хто віддав своє життя, відстоюючи територіальну цілісність нашої держави. Запущені в небо голуби стали своєрідним символом нашого прагнення до миру і віри у щасливе майбутнє України.