Шановні користувачі! З 01.10.2017 року розпочинає роботу нова версія сайту ВСП РК НУБіП України

Для переходу натисніть на посилання: RCNUBIP.ORG.UA

nubip-logo.png

mona.jpg

kmkdka_banner_facebook-330x106.png

lin.jpg

Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія

МАЙСТЕР-КЛАС З ВИГОТОВЛЕННЯ ПРИКРАС

В середу 9 листопада 2016 року на виховній годині відбувся майстер-клас з виготовлення прикрас. Майстрині Олійник Анна Анатоліївна та Бондарчук Ірина Павлівна, куратори 21-К та 21-О груп під слоганом «Естетичне виховання в дії» зі своїми студентами-комерсантами та студентами-бухгалтерами доторкнулися до прекрасного та творчого – моменту створення прикрас з бісеру та бусин власними руками.На думку креативних кураторів, всебічно розвинена особистість є надзвичайно чутливою до краси, гармонії, благородства. І своєю діяльністю вона прагне утверджувати їх. Саме на формуванні таких якостей особистості

Естетичне виховання — це процес формування в особистості здатності сприймати і перетворювати дійсність за законами краси в усіх сферах діяльності.

Місце проведення майстер-класу була аудиторія № 48, яка гостинно зібрала на цьому заході заступника директора з виховної роботи Талімончука О.Г., завідувача економічним відділенням Мартинову Ірину Миколаївну та методиста коледжу Балдич Л.В., викладачів-кураторів Гулюк Ю.С., Обарчук Е.В., Петрівську Л.О., Музичук І.В., завідувача лабораторією №48 Новіцького С.Б. та студентів 11-О, 11-К, 21-К, 21-О, 31-О, 32-О груп.Були раді бачити всіх бажаючих створювати красу власноруч!!!!!