Шановні користувачі! З 01.10.2017 року розпочинає роботу нова версія сайту ВСП РК НУБіП України

Для переходу натисніть на посилання: RCNUBIP.ORG.UA

nubip-logo.png

mona.jpg

kmkdka_banner_facebook-330x106.png

lin.jpg

Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія

Інформація про участь викладачів коледжу у конкурсі «Педагогічні інновації» ДУ «НМЦ «Агроосвіта» у 2015-2016 н. р.

Викладачі коледжу є постійними учасниками конкурсу «Педагогічні інновації», що організований ДУ «НМЦ «Агроосвіта».

Щорічно на конкурс педагоги подають роботи художньо-естетичною творчості, виготовлені студентами, та методичні матеріали згідно з номінаціями конкурсу: навчальні посібники і підручники, електронні навчальні ресурси, розроблені веб-сайти, сучасні дидактичні та контролюючі засоби навчання, методичні вказівки для самостійної роботи студентів, виконання курсових та дипломних робіт і проектів, робочі зошити, практикуми для виконання лабораторних та практичних робіт, матеріали конференцій, позааудиторної та виховної роботи, узагальнення перспективного педагогічного досвіду викладача, циклової комісії, методичного кабінету. Подані методичні матеріали проходять оцінку у методичних комісіях ДУ «НМЦ «Агроосвіта» впродовж навчального року.

Також викладачі коледжу беруть участь у розробці та рецензуванні підручників і навчальних посібників, програм навчальних дисциплін, тестових завдань зовнішнього дистанційного оцінювання, створенні електронного навчального середовища, проведенні майстер-класів і семінарів, роботі методичних комісій.

За результатами рейтингу аграрних технікумів і коледжів, які брали участь у конкурсі «Педагогічні інновації» у 2015-2016 навчальному році Рівненський державний аграрний коледж посів І місце серед 110 навчальних закладів із загальною сумою балів 2885 (2018 – основні бали і 867 – додаткові бали).

17 методичних робіт викладачів коледжу занесені до Каталогу кращих конкурсних робіт, з них – це три роботи, що стали переможцями конкурсу «Педагогічні інновації» (Навчальний Інтернет-портал технічного відділення, автор Качановський Олег Ігорович, ІІ місце серед технічних спеціальностей (номінація: Освітній веб-сайт викладача); Досвід організації профорієнтаційної роботи зі спеціальності 5.03050901 «Бухгалтерський облік» у коледжі, автор Матвійчук Любов Анатоліївна, ІІІ місце (номінація: Організація профорієнтаційної роботи, працевлаштування та зв’язків з випускниками); Інженерна геодезія. Комплекс прикладних комп’ютерних програм, автор Шаперчук Степан Віталійович, ІІ місце серед технічних спеціальностей (номінація: Інноватика в організації практичного навчання студентів).

До Книги пошани ДУ НМЦ «Агроосвіта» занесено чотирьох викладачів коледжу: Конончук О. М., Павленко О. І., Сорока М. В., Тригубець Л. Р.
Загалом з 2006 року до 2016 року до Книги пошани занесено 40 викладачів коледжу.