Перемога третій рік поспіль

Педагогічний колектив коледжу втретє посів І місце у конкурсі «Педагогічні інновації» ДУ «НМЦ «Агроосвіта».

Викладачі коледжу є постійними учасниками конкурсу «Педагогічні інновації», що організований ДУ «НМЦ «Агроосвіта».

Щорічно на конкурс педагоги подають роботи художньо-естетичної творчості, виготовлені студентами, та методичні матеріали згідно з номінаціями конкурсу: навчальні посібники і підручники, електронні навчальні ресурси, освітні веб-сайти з дисциплін, сучасні контролюючі засоби навчання, методичні вказівки для самостійної роботи студентів, виконання курсових та дипломних робіт і проектів, робочі зошити, практикуми для виконання лабораторних та практичних робіт, матеріали конференцій, позааудиторної та виховної роботи, узагальнення перспективного педагогічного досвіду викладача, циклової комісії, методичного кабінету. Подані методичні матеріали проходять оцінку у методичних комісіях ДУ «НМЦ «Агроосвіта» впродовж навчального року.

Також викладачі коледжу беруть участь у розробці та рецензуванні підручників і навчальних посібників, програм навчальних дисциплін, тестових завдань зовнішнього дистанційного оцінювання, проведенні майстер-класів і семінарів, робочих засіданнях методичних комісій.

За результатами рейтингу аграрних технікумів і коледжів, які брали участь у конкурсі «Педагогічні інновації» у 2016-2017 навчальному році, Відокремлений структурний підрозділ «Рівненський коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України» посів І місце серед 110 навчальних закладів із загальною сумою балів 2897 (2245 – основні бали і 652 – додаткові бали).

19 методичних робіт викладачів коледжу занесені до Каталогу кращих конкурсних робіт, з них – п’ять робіт стали переможцями конкурсу «Педагогічні інновації»:

• Інтернет-сайт навчальної дисципліни «Автоматизована земельно-кадастрова інформаційна система», автор Качановський Олег Ігорович, І місце серед технічних спеціальностей у номінації «Освітній веб-сайт викладача»;
  • Основи комп’ютерних технологій. Навчально-практичний посібник з дисципліни для студентів спеціальності 5.06010101 «Будівництво та експлуатація будівель і споруд, автор Шаперчук Степан Віталійович, ІІ місце серед технічних спеціальностей у номінації «Сучасний навчальний посібник»;
  • Статистика. Навчальний посібник для студентів економічних спеціальностей, автор Олійник Ганна Анатоліївна, ІІ місце серед економічних спеціальностей у номінації «Сучасний навчальний посібник»;
  • Тестова програма «Хто хоче стати відмінником» для оцінювання якості знань студентів спеціальності 5.08010102 «Землевпорядкування», автор Лютко Микола Григорович, ІІІ місце серед технічних спеціальностей у номінації «Сучасні контролюючі засоби якості знань студентів»;
  • Методика проведення Інтернет-конференції з економічних дисциплін, автори Олійник Ганна Анатоліївна, Матвійчук Любов Анатоліївна, ІІІ місце у номінації «Інноватика в організації позааудиторної роботи з навчальної дисципліни».

До Книги пошани ДУ «НМЦ «Агроосвіта» занесено викладача землевпорядних дисциплін Кийко Нелю Миколаївну.

Загалом з 2006 року до 2017 року до Книги пошани занесено 41 викладач коледжу.

Вітаємо педагогічний колектив коледжу з черговою перемогою!!!

Людмила Балдич