Картографи Google на VІ Фестивалі студентської науки – 2017

З 10 до 17 травня 2017 року у Національному університеті біоресурсів і природокористування України проводився VІ «Фестиваль студентської науки – 2017», приурочений до Дня науки. У ІІ турі Фестивалю 17 травня 2017 року брало участь 23 гуртки, які були визнані кращими серед 260 гуртків – представників від факультетів і кафедр університету та відокремлених структурних підрозділів.

Зі звітом про роботу Клубу «Картографи Google» виступила староста гуртка Гуч Оксана, студентка групи 42-З спеціальності «Землевпорядкування». Студентка підготувала виступ-звіт про роботу клубу впродовж року під керівництвом керівника гуртка Качановського Олега Ігоровича, викладача землевпорядних дисциплін, заступника директора з виробничої роботи.

Клуб «Картографи Google» працює у коледжі з квітня 2016 року, керівниками клубу також є викладачі землевпорядних дисциплін Кушнірук Олександр Миколайович, Лагоднюк Роман Анатолійович, Лютко Микола Григорович, викладачі землевпорядних дисциплін. Учасники клубу під керівництвом викладачів впродовж року здійснювали картографування міста Рівне та сільських територій Рівненської області, брали участь у програмі місцевих експертів, конференціях у коледжі та конференціях всеукраїнського і міжнародного рівнів, конкурсах. Всього впродовж року здійснено 21 257 дій. Гурток має власний сайт.

Студентка доповіла про напрями роботи клубу:

• нанесення на карти Google загальноосвітніх шкіл І ступеня, І-ІІ ступенів, І-ІІІ ступенів у районах області (створено карти ЗОШ для шести районів області);
  • моніторинг стану та нанесення на карти пунктів державної геодезичної мережі у Рівненській області.
  • Підвищення туристичної привабливості регіону:

• розробка туристичних маршрутів по місту Рівне (розроблено три маршрути);
  • розробка велосипедних маршрутів по Рівненській області (розроблено чотири маршрути);
  • нанесення на карти замків, 7 чудес Рівненщини, перлин Рівненщини.
  • Староста гуртка доповіла про перспективи розвитку клубу у наступному навчальному році та започаткування нового проекту.

Л.В. Балдич