Гала-концерт «Голосіївська весна – 2017»

26 квітня 2017 року у Національному університеті біоресурсів і природокористування України пройшов Гала-концерт Міжнародного фестивалю «Голосіївська весна – 2017».

У концертній програмі були представлені кращі номери художньої самодіяльності відокремлених структурних підрозділів та факультетів Університету. Конкурсна комісія та глядачі високо оцінили виконавську майстерність та професіоналізм студентки 21-Ю групи Приварської Олександри, яка стала переможницею у номінації «Сучасна хореографія» та отримала диплом І ступеня.

Дипломом ІІ ступеня у номінації «Авторська поезія» нагороджена студентка 21-Ф групи Грабар Валентина, дипломом ІІІ ступеня відзначено вокальний дует у складі студентки 21-О групи Федорук Софії та студентки 11-Ю групи Степанюк Яни. Наш коледж був нагороджений кубком та дипломом ІІІ ступеня.

Вітаємо художні колективи коледжу з успішним дебютом у Міжнародному фестивалі «Голосіївська весна».