Шановні користувачі! З 01.10.2017 року розпочинає роботу нова версія сайту ВСП РК НУБіП України

Для переходу натисніть на посилання: RCNUBIP.ORG.UA

nubip-logo.png

mona.jpg

kmkdka_banner_facebook-330x106.png

lin.jpg

Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія

«УКРАЇНА-ЄС: ПРОБЛЕМИ І ПЕРСПЕКТИВИ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ»

4 жовтня 2016 року в коледжі було проведено студентську науково-практичну конференцію «Україна-ЄС: проблеми і перспективи євроінтеграції».

Участь в конференції прийняли студенти груп 32-Ю, 33-Ю, 21-О, 21-Б, 21-Д, 21-Ю, 22-Ю.

Євроінтеграція – цивілізаційний вибір України, одна з ключових вимог Революції Гідності. Для України європейська інтеграція – це шлях модернізації економіки, подолання технологічної відсталості, залучення іноземних інвестицій і новітніх технологій, створення нових робочих місць, підвищення конкурентоспроможності вітчизняного товаровиробника, вихід на світові ринки, насамперед на ринок ЄС. Як невід’ємна частина Європи Україна орієнтується на діючу в провідних європейських країнах модель соціально-економічного розвитку.

У виступах студентів були розкриті передумови і етапи евроінтеграції, економічний потенціал ЄС, привабливість ЄС для України, основні положення Договору про асоціацію України з ЄС, переваги режиму вільної торгівлі між Україною та ЄС, проблеми на шляху до безвізового режиму для України, а також виклики і проблеми ЄС на сучасному етапі (зокрема це проблема біженців і міграційна криза, наслідки «Брекзіту» для ЄС і для України, виклики для України і ЄС за результатами нідерландського референдуму).

Доповідачами на конференції були: Бондарук Юлія (21-О), Рябуха Аліна (21-О), Васильчук Дарина (21-О), Грицюк Катерина (21-О), Сидорчук Яна (21-О), Григор’єва Тетяна (33-Ю), Пекар Юлія (32-Ю), Юрчук Анастасія (32-Ю), Зелінська Анна (32-Ю), Вишневська Ганна (32-Ю), Кушнір Іванна (33-Ю), Ярова Ольга (32-Ю).Європейський вибір України відкриває нові перспективи співробітництва з розвинутими країнами континенту, надає можливості економічного розвитку, зміцнення позицій України у світовій системі міжнародних відносин. Це – найкращий спосіб реалізації національних інтересів.