День відкритих дверей 2017

26 березня 2017 року у ВСП «Рівненський коледж НУБіП України» відбувся День відкритих дверей.

В актовій залі навчального корпусу зібралися майбутні абітурієнти з Рівненщини та інших областей України. Багато вступників прийшли з батьками.

Присутніх тепло привітав директор коледжу, Заслужений працівник освіти України Корсун Ярослав Петрович, який зазначив, що ВСП «Рівненському коледжу НУБіП України», який є одним з провідних вищих навчальних закладів України, у жовтні 2017 року виповнюється 65 років.

Також Ярослав Петрович розповів історію коледжу, яка розпочалася з 1952 року. Поділився баченнями про стан та переспективи аграрної освіти та місце технікумів та коледжів в системі освіти України. Ознайомив присутніх абітурієнтів та їх батьків зі спеціальностями, які є в навчальному закладі.

Заступник директора з навчальної роботи Царук Василь Юрійович виступив з доповіддю про участь у конференції Всеукраїнської громадської «Асоціації працівників вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації», де розповів про прийняту резолюцію з вимогами до Міністерства освіти і науки України.

Про основні розділи «Правил прийому до ВСП «Рівненський коледж НУБіП України»» у 2017 році поінформував відповідальний секретар приймальної комісії, Кунах Ігор Сергійович. Ігор Сергійович докладно розповів про те, які документи потрібні для вступу, терміни та порядок їх подачі і вичерпно відповів на запитання, що цікавили присутніх.

Після виступів абітурієнтам та їхнім батькам, було запропоновано ближче познайомитися з спеціальностями та переглянути презентації про відділення, які є в нашому коледжі.