Шановні користувачі! З 01.10.2017 року розпочинає роботу нова версія сайту ВСП РК НУБіП України

Для переходу натисніть на посилання: RCNUBIP.ORG.UA

nubip-logo.png

mona.jpg

kmkdka_banner_facebook-330x106.png

lin.jpg

Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія

Випускники ВСП "Рівненський коледж НУБіП України" відвідали День Відкритих дверей, який відбувся у Національному університеті біоресурсів і природокористування України

12 квітня 2017 року випускники ВСП «Рівненський коледж НУБіП України» відвідали Національний університет біоресурсів і прирождокористування України в рамках заходу Дня відкроитих дверей. Цього дня НУБіП відкрив свої двері для майже 900 випускників технікумів і коледжів, які завітали сюди, щоб ознайомитися з вишем та обрати подальше місце навчання. Ще у холі третього навчального корпусу їх зустрічали гуртківці кожного факультету або інституту, де під час презентацій відбувалося живе спілкування між ровесниками про навчання в університеті.

А потім майбутніх абітурієнтів із 25 навчальних закладів у переповненій актовій залі вітав ректор університету Станіслав Ніколаєнко. Він зазначив, що присутні не помилилися у виборі вишу, адже НУБіП готує фахівців для найперспективнішої галузі країни – аграрної, яка формує сьогодні майже третину ВВП країни, 40% її експорту.