Шановні користувачі! З 01.10.2017 року розпочинає роботу нова версія сайту ВСП РК НУБіП України

Для переходу натисніть на посилання: RCNUBIP.ORG.UA

nubip-logo.png

mona.jpg

kmkdka_banner_facebook-330x106.png

lin.jpg

Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія

Актуальні проблеми обліку, оподаткування, математичного моделювання та автоматизації фінансово-господарських процесів

27 квітня 2017 року студенти ВСП «Рівненський коледж НУБіП України» прийняли участь у ІУ Міжвузівській студентській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми обліку, оподаткування, математичного моделювання та автоматизації фінансово-господарських процесів», яка відбулася на базі Рівненського державного гуманітарного університету.

Конференція проходила за такими напрямами:

1. Загальні проблеми функціонування та розвитку економіки.

2. Актуальні проблеми обліку та оподаткування фінансово-господарських процесів.

3. Економіко-математичне моделювання та автоматизація фінансово-господарських процесів.Мета конференції – обмін досвідом та ідеями між молодими науковцями, популяризація наукових знань, сприяння поглибленому вивченню та засвоєнню навчальних дисциплін, залучення студентства до наукової діяльності.

З доповідями і презентаціями виступили на конференції студенти коледжу: Бобак Лілія («Бюджетний дефіцит в Україні та шляхи його подолання»), Горщар Іванна («Тіньова економіка в Україні: причини та наслідки»), Козлюк Вікторія («Глобальна конкурентоспроможність національної економіки України»), Хлівнюк Вікторія («Проблеми і перспективи податкових надходжень до державного бюджету України»), Червінська Катерина («Організація обліку виробництва органічної сільськогосподарської продукції та сировини»). Наукові керівники – Купчишина Т. В., Матвійчук Л. А.

Студенти коледжу прийняли активну участь в обговоренні загальних проблем функціонування та розвитку економіки.