Шановні користувачі! З 01.10.2017 року розпочинає роботу нова версія сайту ВСП РК НУБіП України

Для переходу натисніть на посилання: RCNUBIP.ORG.UA

nubip-logo.png

mona.jpg

kmkdka_banner_facebook-330x106.png

lin.jpg

Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія

Чума ХХІ століття

Скільки б про СНІД не писали і не говорили, чомусь більшість вважає, що ця хвороба існує деінде, тільки не поруч нас – не в моєму місті чи селі, не в моїй області, не в моїй країні.

Щоб розвіяти ці помилкові думки про «чуму ХХ століття», 30 листопада, до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, для студентів загальноосвітнього відділення нашого коледжу була проведена зустріч із клінічним психологом комунального закладу «Обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом» Рівненської обласної ради Павлюк Світланою Миколаївною. Пані Світлана ознайомила присутніх із діяльністю центру, навела статистичні дані щодо рівня захворюваності на ВІЛ-інфекцію в Рівненській області та по Україні, надала детальну інформацію про можливість безкоштовного обстеження у їх закладі.

Після цікавого та змістовного виступу нашої гості, студенти мали змогу переглянути короткометражний відеофільм про історію відкриття, шляхи передачі та профілактику даної хвороби. На запитання студентів Світлана Миколаївна дала професійні відповіді, які зруйнували деякі їхні міфи про ВІЛ-інфекцію.