Випускниця 2013 року Рівненського державного аграрного коледжу 22-річна Наталія Прищепа сенсаційно стала Чемпіонкою Європи з бігу на 800 метрів в м.Амстердамі

Пишаємося!!! Першу медаль чемпіонату Європи з легкої атлетики з бігу на 800 метрів в м. Амстердамі і відразу золоту українській команді принесла 22-річна рівнянка, випускниця нашого коледжу Наталія Прищепа. Бажаємо тепер такої ж ефектної перемоги на Олімпійських іграх-2016!!!

Українка Наталія Прищепа (на фото попереду) подолала 800 метрів за 1 хвилину 59,7 секунди і виборола ”золото” на чемпіонаті Європи з легкої атлетики у нідерландському Амстердамі 9 липня 2016 року

— Я перемогла для своєї країни. Задоволена, що змогла гідно захистити її честь, — каже 22-річна легкоатлеткаНаталія Прищепа з Рівного. У суботу вона виграла забіг на 800 м на чемпіонаті Європи в Амстердамі, Нідерланди.

Українська спортсменка трохи затрималася на старті, але завдяки фінішному прискоренню зуміла обійти суперниць. Друге місце посіла француженка Ренелле Ламоте. Третя — Ловіса Ліндх зі Швеції.

Прищепа також спеціалізується на дистанції 1500 м. Три роки тому саме на ній стала чемпіонкою Європи серед юніорок.

"Золото" Прищепи — єдина нагорода українців в Амстердамі. У загальнокомандному заліку вони посіли 17–19 місця.