366 років битви під Берестечком

18 червня 2017 року у с.Пляшева Радивилівського району проходитимуть заходи з нагоди 366-ї річниці битви під Берестечком. Ця битва є яскравим прикладом героїзму українського козацтва, волелюбного прагнення українського народу до незалежності. Щороку у це святе для кожного з нас місце збираються справжні українські патріоти, щоб вшанувати пам'ять козаків, які склали свої голови за Україну та її волю.

У нашому навчальному закладі стало вже доброю традицією вшановувати своїх Героїв. Тож 18 червня представники студентства та викладачів – Качановський О.І., заступник директора з виробничої роботи, Талімончук О.Г., заступник директора з виховної роботи, Люльчик В.О., завідувач технічним відділенням, Захарчук В.М., викладач юридичних дисциплін, Борковська Г.В., Матвійчук Л.А., викладачі економічних дисциплін, Купчишина Т.В., викладач соціально-економічних дисциплін, Малимон С.С., куратор 11-З групи, Христянович В.М., викладач «Захисту Вітчизни», Сисонюк М.Ю., бухгалтер коледжу разом із студетами 11-З групи відвідають Козацькі могили, щоб взяти участь у запланованих заходах.