Шановні користувачі! З 01.10.2017 року розпочинає роботу нова версія сайту ВСП РК НУБіП України

Для переходу натисніть на посилання: RCNUBIP.ORG.UA

nubip-logo.png

mona.jpg

kmkdka_banner_facebook-330x106.png

lin.jpg

Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія

Інтелектуальний турнір «Брейн-ринг»

30 травня 2017 року студенти ВСП «Рівненський коледж НУБіП України» прийняли участь в інтелектуальному турнірі «Брейн-ринг», який було проведено на базі Рівненського економіко-технологічного коледжу за підтримки Аграрної партії України.

За право називатися найкмітливішою та найінтелектуальнішою командою змагалися кращі з кращих студентів Рівненщини.

Участь в інтелектуальному турнірі прийняли 17 команд, які представляли Національний університет водного господарства та природокористування, Національний університет «Острозька академія», Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука, ВСП «Рівненський коледж НУБіП України» та Рівненський економіко-технологічний коледж.

ВСП «Рівненський коледж НУБіП України» представляли на цьому турнірі 3 команди, учасниками яких стали студенти 11-Ю групи (капітан команди Концемал Юрій), 21-О групи (капітан команди Ковальчук Марія), 21-Ф групи (капітан команди Посільська Наталія).

Відкрив турнір Віталій Скоцик, голова Аграрної партії України. Він зауважив, що «за останні 15 років не було жодного Нобелівського лауреата з фізики, в команді якого не було б українця. Українці творять світову науку, і наше завдання – зробити так, щоб наша талановита молодь не мусила виїжджати за кордон, а могла реалізувати себе в Україні».

Інтелектуальний турнір став справжнім святом розуму, кмітливості та ерудиції. Він показав, наскільки великим є інтелектуальний потенціал студентів Рівненських університетів та коледжів, адже на турнірі вони демонстрували знання з різноманітних сфер знань (економіки, політики мистецтва, літератури), і робили це вкрай уміло. Їх знання та практичні навики – запорука успіху у майбутньому.

Ми раді тому, що вдалося залучити до участі в інтелектуальному турнірі наших кращих студентів – з чіткою громадянською позицією та високими ідеалами. Безперечно, за такою молоддю – майбутнє нашої держави. Саме молодь має стати каталізатором змін в Українській державі, а інтелектуальний турнір – цьому приклад.

Тетяна Купчишина

Ігор Кунах