Шановні користувачі! З 01.10.2017 року розпочинає роботу нова версія сайту ВСП РК НУБіП України

Для переходу натисніть на посилання: RCNUBIP.ORG.UA

nubip-logo.png

mona.jpg

kmkdka_banner_facebook-330x106.png

lin.jpg

Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія

«ЛІТЕРАТУРНЕ КАФЕ «НА КРИЛАХ ПОЕЗІЇ»

ОГОЛОШЕННЯ

25 квітня о 12-00 год. з нагоди Всесвітнього дня книги та авторського права (відзначається 23 квітня) бібліотечно-інформаційний центр відкриває

«ЛІТЕРАТУРНЕ КАФЕ «НА КРИЛАХ ПОЕЗІЇ»

за участю студентів 21-Ф та 21-О груп. Запрошуємо любителів книги до участі в роботі кафе, а також до перегляду книжкових виставок: «Книга – джерело мудрості», «Поезіє, ти сила чарівна!», «Будь сучасним – читай українське», «Гумор – це серйозно!».

В програмі «Літературного кафе»: електронна презентація «Книга – мудрість віків», поетична сторінка «На крилах поезії» та літературно- розважальна гра-конкурс «Літературні FIGLI-MIGLI», в меню якої: «Родзинка - Розминка», «Цукерочка «Фантазія», «Смаколики народної мудрості», «Кулінарний шедевр - Загадка»

Увага! Тільки один день! - 25 квітня 2017 р. бібліотечно-інформаційний центр частує цукерочкою кожного читача, який взяв для читання художню книгу. Дрібниця? ЦЕ – ПРИЄМНО!!! Поспішайте! Вас чекають цікаві книги та бібліотечні працівники!Довідка. Всесвітній день книги та авторського права – відзначається щорічно 23 квітня, починаючи з 1996 року. Всесвітній день було проголошено на 28-й сесії ЮНЕСКО 15 листопада 1995 року (Резолюція №3.18). Рішення було прийнято з метою просвіти, а також з урахуванням того, що книги є найбільшим засобом поширення знань, найбільш надійним способом їх збереження. В усьому світі цього дня купують, дарують, читають книжки. До речі, на батьківщині Сервантеса цю дату святкують конкурсом – безперервним читанням «Дон Кіхота». Читці змінюють один одного протягом 48 годин. У Барселоні з'явився звичай дарувати троянду кожному, хто придбає книгу. В Україні вже кілька років поспіль літератори відзначають цей день, проїжджаючи в екіпажах автомобілів із прапорами вулицями столиці.. Кожного року ЮНЕСКО визначає світову столицю книги. 2017 року головне місто Республіки Гвінея Конакрі оголошено 17-тою всесвітньою столицею книги, першою був Мадрид.