Шановні користувачі! З 01.10.2017 року розпочинає роботу нова версія сайту ВСП РК НУБіП України

Для переходу натисніть на посилання: RCNUBIP.ORG.UA

nubip-logo.png

mona.jpg

kmkdka_banner_facebook-330x106.png

lin.jpg

Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія

ВІДКРИТИЙ ВИХОВНИЙ ЗАХІД «АНТИ: СИНІЙ КИТ»

15 березня 2017 року був проведений відкритий виховний захід «АНТИ: СИНІЙ КИТ». Були присутні студенти економічного відділення 21-О, 22-О, 21-К, 21-Ф груп, заступник директора з виховної роботи Талімончук О.Г., завідувач економічного відділення Мартинова І.М. та викладачі Матвійчук Л.А., Олійник Г.А., Тригубець Л.Р.

Перед присутніми виступила Галицька Ольга Василівна, психолог Центру сім’ї, дітей і молоді м. Рівне.Підлітковий вік - найважливіший етап у житті, багато в чому визначає долю людини. Протягом цього вікового відрізка може бути кілька періодів, за змістом наближаються до віковою кризі. На це впливає безліч факторів: відносини з батьками, соціальний статус у колективі однолітків, академічна успішність, розвиненість пізнавальної сфери, сформованість творчих інтересів і навіть фізіологічні особливості.

Галицька О. В. розповіла про те, що вже багато місяців поспіль у Мережі обговорюють підліткову гру «Синій кит» або ж «Тихий дім», «Море китів», «Розбуди мене о 4:20». У смертельної гри багато назв, але результат завжди однаковий - закінчене життя і зламані горем батьки, які не розуміють, що ж змусило дитину звести рахунки з життям. В чому ж правда і вигадка «китів».Багато хто з хлопців і дівчат підліткового віку вже стикалися з дуже «дорослими проблемами». Нерозуміння, невизначеність майбутнього і нерозділена любов, яка в цьому віці здається єдиною. І до підлітка, пригніченого цими речами приходять думки про те, що тут не так вже й добре, як може бути. А ввічливі адміністратори смертельних груп вже напоготові з цілими альбомами сумної монотонної музики, уявною підтримкою і розумінням і великою кількістю картинок з пригнічуючими пейзажами і словами про безвихідь.У багатьох підлітків трапляються проблеми у житті, які здаються їм нерозв'язними. Тоді вони найбільше потребують підтримки і любові своїх близьких людей - не показовою і оптимістичною, а допомоги в розумінні себе і світу.

Був проведений тест серед учасників виховного заходу, який дав можливість усвідомити себе у навколишньому середовищі.