Шановні користувачі! З 01.10.2017 року розпочинає роботу нова версія сайту ВСП РК НУБіП України

Для переходу натисніть на посилання: RCNUBIP.ORG.UA

nubip-logo.png

mona.jpg

kmkdka_banner_facebook-330x106.png

lin.jpg

Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія

Бережемо традиції

13 грудня 2016 року увесь православний світ вшановував Андрія Первозванного. Стародавня християнська легенда каже, що апостол Андрій Первозванний проповідував християнство в самому Царгороді, на побережжях Чорного моря та в околицях нашої столиці - Києва.

Хоч Андрій Первозванний - християнський святий, але в народній традиції звичаї і обряди в цей день мають дохристиянський характер: угадування майбутньої долі, заклинання, ритуальне кусання "калити".

За традиціями наших предків, дівчата та хлопці сходилися до однієї хати ввечері 12-го грудня. Жартували, оповідали цікаві історії та грали в різні ігри, а в ніч з 12-го на 13-е грудня ворожили...

Такою «хатою» 13 грудня у нашому коледжі стала актова зала, де зібралися студенти і викладачі, щоб провести вечорниці. Мешканцями гуртожитків під керівництвом вихователя Садовської О.А. було підготовлено веселе дійство за мотивами відомої вистави «За двома зайцями» у сучасній інтерпретації. Майстерна гра акторів, дотепні жарти, чудова атмосфера свята забезпечили гарний настрій усім – і виконавцям, і глядачам. А смачні вареники ще більш посилили позитивні враження про дійство.