Шановні користувачі! З 01.10.2017 року розпочинає роботу нова версія сайту ВСП РК НУБіП України

Для переходу натисніть на посилання: RCNUBIP.ORG.UA

nubip-logo.png

mona.jpg

kmkdka_banner_facebook-330x106.png

lin.jpg

Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія

ВСП "Рівненський коледж НУБіП України" відвідав виставку АГРО-2017

У Києві у Національному комплексі «Експоцентр Україна» відкрилася Міжнародна ХХІХ Агропромислова виставка Агро-2017».

На виставці були представлені новинки сільськогосподарської техніки та устаткування, високопродуктивні породи свійських тварин, сучасні агротехнології для всіх галузей сільського господарства та сільськогосподарська продукція, рибне господарство.

Виставка «Агро-2017» – найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі, виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах АПК України, діловим заходом, що відкрив можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору, а також унікальною нагодою для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.

Особлива увага приділяється: новинкам сільськогосподарської техніки та устаткуванню, високопродуктивним породам свійських тварин, сучасним агротехнологіям для всіх галузей сільського господарства.

Виставка триватиме з 7 по 10 червня. Це найбільша виставка в Україні та у Східній Європі, де представлені одиниці агропромислового комплексу. Крім України, учасники ще з 10 країн світу, які виставляли майже 1500 експонатів. Мета заходу – налагодження ділових партнерських стосунків у сфері сільського господарства.

Виставку відкривав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Він заявив, що необхідно розвивати аграрну сферу виробництва.

«Цього року ми передбачили 550 млн. грн. на підтримку виробників української сільгосптехніки, тому що ми хочемо, щоб в Україні вироблялася техніка, щоб в Україні створювалися робочі місця, і з кожним роком в Україні ця підтримка зростатиме. У 2018 році ми вважаємо, ця підтримка буде вже 6,5 млрд. грн., і на сільгосптехніку ми спрямуємо ще 1 млрд. грн.,» – сказав прем’єр на відкритті виставки.

Також прем’єр оглянув виставку, та поспілкувався з відвідувачами. Зокрема, з делегацією від нашого коледжу, які були направлені на це свято у такому складі: Царук В. Ю., заступник директора з навальної роботи; Качановський О. І., заступник директора з виробничої роботи, голова профкому коледжу; Гуменюк В. Д., завідувач відділення загальноосвітньої підготовки; Мартинова І. М., завідувач економічного відділення; Якимчук І. О., завідувач відділення програмування; Гулюк С. І., завідувач юридичного відділення; Пастушенко Н. В., методист заочного відділення; Журов А. Р., адміністратор бази даних БІЦ; Ковальчук Марія, студентка 21-О групи, Бобак Лілія, Червінська Катерина, студентки 22-О групи; Захожий Василь, студент 21-Ф групи, Крук Діана, студентка 32-З групи; Гребініченко Євгеній, студент 31-П групи; Кошперенко Ганна, студентка 32-П групи; Гаврилюк Тетяна, студентка 11-Ю групи; Цинко Катерина, студентка 31-Ю групи; Радіо Олександр, студент 31-Б групи.

На цій ХХІХ міжнародній агропромисловій виставці «Агро 2017» серед учасників був наш базовий навчальний заклад – НУБіП України. Так, свої експозиції спільно представили три факультети – механіко-технологічний, конструювання та дизайну і інформаційних технологій. Переважно це освітянські послуги і розробки членів студентських наукових гуртків, яких загалом маємо 47, говорить директор НДІ техніки, енергетики та інформатизації АПК Валерій Войтюк. У науковому ж плані акцент зроблено на біонеорганічні системи (модератор професор Генадій Голуб).

Представників НУБіП цього дня можна було побачити і як експонентів, і як відвідувачів, адже на «Агро-2017» представлені найновіша техніка і технології, з якими слід бути обізнаними і навчати студентів. Тож і не дивно, що на всіх найбільш цікавих локаціях можна було зустріти ректора університету Станіслава Ніколаєнка, першого проректора Ігоря Ібатулліна, проректора з навчальної і виховної роботи Сергія Квашу, радника ректора Дмитра Войтюка та інших.Генеральним партнером «Агро-2017» виступає компанія «КУН – Україна», яка є стратегічним партнером НУБіП і має тут свій навчально-науковий центр і експозиційний майданчик.

«Агро-2017» відкриває можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору, а також є унікальною нагодою для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.

Особлива увага приділяється під час виставки новинкам сільськогосподарської техніки та устаткуванню, високопродуктивним породам свійських тварин, сучасним агротехнологіям для всіх галузей сільського господарства.

Родзинкою виставки є презентація проекту «Вони годують Україну», який впроваджується в Україні для того, щоб показати широкому загалу найкращі компанії на ринку агро та людей, які за ними стоять, які, фактично, годують країну.

Крім того, відвідувачі зможуть ознайомитися з інноваційними технологіями, автоматизацією управління і контролю в сільському господарстві, впровадженням енергозберігаючих технологій. Під час виставки буде насиченою і ділова програма: більше ніж 30 науково-практичних заходів (конференції, круглі столи, симпозіуми, брифінги).

Також відбудуться презентації та дегустації різноманітної продукції, показ племінних коней та великої рогатої худоби.

А сьогодні, 7 червня, під час «Агро-2017» встановили новий рекорд – «Найвищий в Україні коровай». Витвір кулінарного мистецтва, а саме коровай вагою понад 500 кілограмів виготовив ПАТ «Київхліб».

У рамках «АГРО-2017» традиційно пройдуть спеціалізовані виставки:

- ЕкспоАгроТех-2017 – сільськогосподарська техніка, обладнання і запасні частини;

- Біопаливо-2017 – відновлювальні джерела енергії;

- Hi-Tech Агро-2017 – автоматизація, керування альтернативною енергетикою, GPS і GIS-технології;

- Organic-2017 – органічні продукти і технології;

- Animal'EX-2017 – свійські тварини, ветеринарія і продукти для тваринництва;

- Еквісвіт-2017 – виставка конярства та кінного спорту;

- FishExpo-2017 – рибне господарство і рибальство;

- Рослинництво і агрохімія – агротехніка, агрохімія, екологічні продукти і технології, присадибне господарство, садівництво, городництво, рослинництво, теплиці;

- Agro Build-Expo-2017 – будівництво в аграрному секторі: техніка, БМЗ, будівельні матеріали;

- Агротранспорт і логістика – забезпечення транспортування і зберігання продукції.

А також нові спеціалізовані виставки:

- Сучасний Фермер – комплексні рішення для невеликих фермерських господарств та приватних землевласників;

- EСO HOUSE - 2017 – демонстрація переліку будівельних екологічно чистих матеріалів і технологій.

За кількістю учасників вона найбільш масова за всю її історію.

«Агро-2017» працюватиме з 7 по 10 червня 2-17 року у Києві на ВДНГ.

Ірина Якимчук

Ігор Кунах

Артур Журов