Завідувачка економічного відділення Мартинова Ірина Миколаївна та голова циклової комісії економічних дисциплін Олійник Ганна Анатоліївна відвідали урочисте засідання з нагоди 65-річчя економічного факультету Національного університету біоресурсів та природокористування України 20-21 жовтня 2016 року, на якому відбувалося: виступ декана економічного факультету Діброви Анатолія Дмитровича, що представив до уваги доповідь «Історія, сьогодення та перспективи розвитку економічного факультету НУБІП України» та почесних гостей урочистого засідання – ректора Ніколаєнка С.М., академіка Юрчишина В.В., академіка НААН Саблука П.Т., проректора з навчальної та виховної роботи НУБІПУ, д.е.н, професора Квашу С.М., першого заступника директора Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України, д.е.н., професора Власюка О.С. тощо; привітання від ВНЗ Німеччини (факультет аграрних наук Георг-Август, Університету Геттінгену), Нідерландів (Університет м. Гронінген), Польщі (Варшава, економічний факультет; Університет м Познань), Словакії (Словацький аграрний університет м.Нітра, факультет економіки і менеджменту), Чехії (м.Брно); інші декани НУБІПУ; декан Академії фінансового управління, декан економічного факультету Харківського національного аграрного університету ім. Петра Василенка, завідувач кафедри Бережанського агротехнічного інституту, завідувач кафедри Ніжинського агротехнічного інституту.

Цікавими були виступи на пленарному засіданні Трофімцевої О.В., заступника Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції, «Зовнішньоекономічні пріоритети аграрної політики України»; Кваши С.М., проректора з навчальної та виховної роботи НУБІПУ, д.е.н, професор, «Цілі аграрної політики України в умовах фінансових викликів»; Штефана фон Крамон-Таубаделя, д.е.н., професора (Німеччина) з темою «Аграрна політика України в умовах глобальних фінансових і економічних викликів з позиції харчової та переробної промисловості» та інших доповідачів.

Дуже приємною була зустріч з нашими випускницями економічного відділення минулого року старостами 31-К групи Рибачук Юлією та 32-О групи Ткачук Діаною, і випускницею-комерсанткою 2012 року Валькевич Тетяною. Бажаємо успіху нашим студенткам, що продовжують навчання за ступеневою освітою у НУБІП України.