24 листопада учасники гуртка «Портфель», що при кабінеті бухгалтерського обліку провели екскурсію на торгові площі салону меблів «Дубок». Студенти ознайомились з діяльністю салону, організацією облікової роботи, зокрема робочого місця бухгалтера. Працівник салону Ірина Сергіївна розповіла про важливість роботи бухгалтера; труднощі, які зустрічаються в роботі; взаємостосунки з контрагентами, фіскальною службою; перспективи діяльності фірми. Наголосила на професійних рисах бухгалтера, які студентам потрібно в собі виховувати, щоб стати фахівцем, якого потребують на ринку праці.