23 листопада 2016 року студенти економічного відділення відвідали брейн-ринг в Національному університеті «Острозька академія»

Студенти нашого коледжу в складі команди «ТІП-ТОП» 23 листопада 2016 року брали участь в інтелектуальній грі «Брейн-ринг» на базі Національного університету «Острозька академія», де отримали диплом у номінації «За винахідливість та витривалість».

Збірна команда коледжу: капітан Леошек Роман (31-К), Салецька Олена (31-Ф), Маринін Дмитро (31-К), Дученко Олександр (21-К), Кухар Діана (21-Ф), Захожий Василь (21-Ф) під чуйним керівництвом викладачів економічних дисциплін Олійник Анни Анатоліївни та Обарчук Елліни Всеволодівни відправилися до славного міста Острога.

У запеклій боротьбі перемогла «дружба» - три команди, які в підсумку набрали по 13 балів і 12 балів. Ми розділили перше місце з командою І курсу Острозької академії.

Нас радо приймали на економічному факультеті – декан, д.е.н Козак Людмила Василівна, викладач Наталія Володимирівна та студенти-організатори пізнавального заходу.

Вітаємо учасників та дякуємо за чудовий захід і екскурсію!