15-16 червня 2017 року на базі ВП НУБіП України «Заліщицький аграрний коледж ім. Є. Храпливвого» м. Заліщики Тернопільської області проводився семінар-нарада директорів регіонів ВНЗ НУБіП України на тему: «Підвищення якості підготовки фахівців аграрного сектору на основі співпраці з науковими та виробничими закладами» (з досвіду роботи), в якому прийняли участь працівники нашого коледжу, а саме:

• Царук Василь Юрійович – заступник директора з навчальної роботи;

• Яткевич Інна Павлівна – помічник директора з кадрової роботи;

• Чорнобрива Ольга Вікторівна – голова циклової комісії юридично- соціальних дисциплін.

Робота семінару – наради була запланована на два дні і включала в себе такі заходи:

15.06.2017

Відкриття семінару – наради. Привітання учасників:

• Кваша Сергій Миколайович, проректор з навчальної і виховної роботи НУБіП України;

• Шипітка Борис Іванович, голова Заліщинської РДА;

• Дрозд Іван Петрович, голова Заліщицької районної ради;

• Квач Алла Василівна, міський голова м. Заліщики

Виступили:

• Голова Володимир Степанович, директор коледжу, на тему: «Співпраця з науковими і виробничими установами в підвищенні якості підготовки фахівців»:

• Стефанюк Марія Олександрівна – керівник фермерського господарства «Родина Стефанюків»

• Долотко Микола Михайлович – керівник ПОП «Золота Нива».

Знайомство з матеріально-технічною базою коледжу та виїзд на колекційно-дослідні ділянки і демонстраційні посіви с/г культур.

Знайомство з сучасним овочевим підприємством DF AGRO та розвитком соціальної інфраструктури с. Синьків.

16.06.2017

Продовження семінару–наради:

• Кваша Сергій Миколайович «Шляхи забезпечення конкурентоспроможності сучасних випускників ВНЗ аграрного профілю»;

• Михайліченко Микола Миколайович «Управлінська компетентність керівника у контексті нових вимог Трудового Кодексу».

Круглий стіл з керівниками ВП НУБіП України:

• Кваша Сергій Миколайович, проректор з навчальної і виховної роботи;

• Єресько Олег Вікторович, начальник відділу регіонального розвитку, дистанційної освіти та заочного навчання.

Завершилась робота семінару-наради цікавою екскурсію мальовничим м. Заліщики.