День працівників освіти

01 жовтня Україна відзначає День працівників освіти. Це воістину всенародне свято, адже життєвий шлях кожної людини безпосередньо пов'язаний з Учителем.

Ми вітаємо усіх учителів та викладачів з професійним святом – Днем освітян!

Високе покликання Педагога є визначальним для держави і суспільства. Адже саме освітяни своєю працею формують щасливе майбутнє України, її економічне процвітання й духовне відродження.

Дорогі педагоги!

В цей святковий день прийміть нашу щиру вдячність за невтомну працю, за високе служіння обраній справі, творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання.

Нехай щоденна самовіддана праця примножить добро у світі, буде легкою і радісною від щирої любові до студентів та колег, повниться світлою вірою у свої сили, знання і високе призначення на землі – бути Педагогом!

Ми запрошуємо усіх на святкові урочистості, що відбудуться у актовому залі коледжу, завтра - 28 вересня, о 13:00.