Шановні користувачі! З 01.10.2017 року розпочинає роботу нова версія сайту ВСП РК НУБіП України

Для переходу натисніть на посилання: RCNUBIP.ORG.UA

nubip-logo.png

mona.jpg

kmkdka_banner_facebook-330x106.png

lin.jpg

Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія

Спортивне свято першокурсників

20 вересня відзначається Міжнародний день студентського спорту. Це свято було започатковано Генеральною конференцією ЮНЕСКО за ініціативи міжнародної федерації студентського спорту 25 січня 2016 року.

Долучився до святкування і колектив фізичної культури ВСП «Рівненський коледж НУБіП України». 20 вересня 2017 року було проведено спортивне свято серед студентів загальноосвітнього відділення. В змаганнях взяли участь 260 студентів.Перед початком змагань заступник директора з виховної роботи Талімончук Олександр Григорович нагородив призерів минулорічної спартакіади.

І місце посіли студенти спеціальності «Будівництво і цивільна інженерія».ІІ місце вибороли студенти юридичного відділенняІІІ місце в студентів спеціальності «Геодезія і землеустрій»В напруженій боротьбі проходили змагання з перетягування канату. Змагались 6 команд дівчат і 5 команд юнаків. Серед юнаків переможцем стала команда 12-П групи, ІІ м.- 11-Згрупа, ІІІ м.- 11-Бгр.Вперше в коледжі відбулися змагання з перетягування канату серед дівчат. В напруженій і цікавій боротьбі перемогу отримали дівчата 11-О групи, ІІ місце 11-Д група, ІІІ місце 11-Ф група.
Відбулися змагання із швидкісних шахів. Переможцями стали студенти 11-Ф групи, ІІ місце 11-Б група, ІІІ місце 11-П група.Не менш цікавими були змагання із шашок «64». Переможцем стала команда 11-О групи, ІІ місце 11-Ю група, ІІІ місце 11-Ф група.Завершували спортивне свято змагання з міні футболу. Для участі в змаганнях заявилося 7 команд.Бронзові призери змагань з міні футболу - команда 11-П групиСрібні призери змагань з міні футболу команда 11-Б групиПереможцями турніру з міні футболу стала команда 11-К групиБажаємо всім учасникам змагань високих спортивних досягнень та перемог в майбутньому.


Валерій Дячук, головний суддя змагань