Стартував новий 2017- 2018 навчальний рік.

01.09. 2017 року у ВСП «Рівненський коледж НУБіП України» були проведені урочистості з нагоди Дня Знань та початку нового навчального року.

Цей навчальний рік особливий для нашого закладу – рівно 65 років назад, у далекому 1952 році, розпочала свою діяльність однорічна школа бухгалтерів колгоспів, на базі якої було створено наш коледж. Багато змін відбулося за ці 65 років – змінювалися покоління викладачів та студентів, постійно оновлювалася навчальна база, але незмінним залишався високий потенціал коледжу. 2016 -2017 навчальний рік став ще однією вагомою сходинкою у нашому утвердженні як одного із найкращих навчальних закладів не лише регіону , але і всієї України: ми увійшли у структуру такого потужного університету як Національний університет біоресурсів і природокористування України, у червні 2017 року отримали путівку у самостійне життя більше трьохсот випускників , які, без сумніву, стануть висококваліфікованими фахівцями і справжніми патріотами України, успішно проведено вступну кампанію і нашу коледжівську родину поповнило 340 студентів. Заступник директора з навчальної роботи Царук В.Ю. зачитав вітання від директора коледжу, заслуженого працівника освіти України Я.П. Корсуна, який щиро побажав студентам, викладачам, щоб новий 2017-2018 навчальний рік приніс багато цікавих зустрічей, відкриттів та перемог на благо нашого коледжу, в ім’я щасливого європейського майбутнього нашої України!

Відповідальний секретар приймальної комісії Кунах І.С. оголосив наказ про зарахування студентів до ВСП «Рівненський коледж НУБіП України».

Від імені випускників вітальне слово проголосив студент третього курсу економічного відділення, відмінник навчання Дученко Олександр. Студенти випускники під звуки Гімну коледжу передали символи студентам – першокурсникам.

Хвилиною мовчання учасники урочистостей вшанували пам'ять тих патріотів, які загинули, захищаючи територіальну цілісність України, у тому числі і випускників коледжу - Гулюка Сергія та Свідерського Дмитра.

Отець Анатолій привітав учасників урочистостей з Днем Знань і благословив колектив коледжу на успішний начальний рік.

Вересень панує вже довкола

Наче той художник-чарівник.

Ми тебе вітаєм - рідний коледж:

Розпочавсь новий навчальний рік!

Рік навчальний... Перше жовте листя,

Плани і думки на самоті...

Рік навчальний... Ти, як аркуш чистий,-

Що напишеш, те й пожнеш в житті.

Підготував: заступник директора з виховної роботи О.Г. Талімончук