Поселення у гуртожиток студентів нового набору

Оголошення

29 і 30 серпня 2017 року усі студенти груп нового набору будуть проходити медичний огляд у приміщенні здоровпункту коледжу. Одночасно відбуватиметься і поселення іногородніх студентів у гуртожитки коледжу. Графік проходження медогляду та поселення у гуртожитки : 29 серпня – хлопці, які поступали на базі 9, 11 класів та ПТУ; 30 серпня – дівчата, які поступали на базі 9, 11 класів та ПТУ. Місце збору – внутрішній двір коледжу. Початок – о 10.00.

При поселенні у гуртожитки вноситься плата за 6 місяців – 1992 грн.

Звільняються від плати за проживання у гуртожитку: на 100% - діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування; діти, один із батьків яких загинув у районі проведення АТО; на 50% - діти, батьки яких мають посвідчення учасника бойових дій(АТО).