Марафон «Студентське життя – це …»

21 вересня 2017 року студенти 31-Ф групи в рамках марафону «Студентське життя – це …» провели виховну годину на тему: «Освіта – сьогодні, кар’єра – завтра, успіх – завжди!», мета якої – допомогти студентам-фінансистам усвідомити, що вони не помилилися при виборі своєї майбутньої професії.

На захід були запрошені успішні випускники ВСП «РК НУБіП України» різних років, які навчалися за спеціальністю «Фінанси та кредит»:

• Талімончук Андрій Олександрович – менеджер-управитель з корпоративного навчання мережі магазинів КТС;
  • Стойка Андрій Іванович – заступник директора відділення АТ «ТАСКОМБАНК»;
  • Мамчур Віктор Юрійович – виконавчий директор ТОВ «М’ясні традиції»;
  • Гулюк Юлія Сергіївна – викладач ВСП « РК НУБіП України».

Вони поділилися зі студентами своїм життєвим досвідом, розповіли про те, як склалася їхня доля після закінчення коледжу та багато цікавого стосовно професії фінансиста. А студенти мали змогу поставити запитання, які допоможуть їм в майбутній професійній діяльності.

Очима студентів професія фінансиста виглядає легкою, і всі вони прагнуть в майбутньому бути успішними, але насправді такими стануть лише ті, які озброєні наполегливістю, зможуть перебороти зневіру та зуміють дійти до кінцевої мети.

Студенти 31- Ф групи передають естафету студентам 31-О, 21-О, 22-О, 21-Ф, 31-К груп.

.

Тригубець Л.Р., куратор 31-Ф групи