Зустріч з лікарем-собріологом

Формування у студентської молоді потреби у здоровому способі життя є важливим напрямком виховної роботи у коледжі. На жаль, молоді люди не завжди володіють необхідними знаннями про культуру особистого здоров’я, про небезпеку, яку несуть із собою шкідливі звички – тютюнокуріння, вживання алкогольних напоїв і т.д. На запрошення адміністрації коледжу 27 вересня 2017 року у коледж завітав відомий в Україні лікар-собріолог Оробець Юрій Григорович. В актовій залі відбулася зустріч фахівця зі студентами та працівниками нашого навчального закладу. 220 слухачів були в захопленні від аргументованого, переконливого, емоційного виступу Юрія Григоровича. У невимушеній розмові кожен мав можливість отримати відповідь на питання про небезпеку для здоров’я людини шкідливих звичок. Не лише словами, але і відеодемонстрацією жахливих наслідків для юнаків і дівчат тютюнокуріння, вживання алкогольних напоїв, фахівець змусив задуматися присутніх над питанням про життєві цінності, які ми самі вибираємо.

Ми вдячні Юрію Григоровичу за його сподвижницьку діяльність у такій важливій справі як виховання культури особистого здоров’я.

Талімончук О.Г., заступник директора з виховної роботи